Liga okręgowa XXII kolejka

• autor: Stiven, 2011-04-29 19:46

Liga okręgowa XXII kolejka

W ostatniej kolejce sezonu 2010/2011 nasz pierwszy zespół podejmował u siebie lidera MKS Sokół Orzesze. Po ciekawym i emocjonującym meczu niestety przegraliśmy 7-3. Punkty zdobyli: Rogalski Robert 2 oraz Darek Chodura 1. Z kolei nasz drugi zespół na swój ostatni mecz udał się do ostatniej drużyny w tabeli z Łazisk Górnych. Bardzo szybkie i pewne odnieśliśmy na zakończenie sezonu pokonując gospodarzy 9-1. Punkty: Król Janusz, Król Łukasz, Matuszek Jacek wszyscy po 2,5 z kolei Giza Wojtek zdobył 1,5 pkt. Tak więc sezon 2010/2011 kończymy na bardzo dobrym 3 miejscu, chodź nie ukrywamy, że nasz cel na ten sezon to było 2 miejsce premiujące nas grą w barażach o III ligę. Tym razem się nie udało, może za rok uda się poprawić miejsce zajęte w tym roku.