Liga okręgowa VII kolejka

• autor: Stiven, 2010-11-05 15:44

Liga okręgowa VII kolejka

W miniony czwartek rozegrano kolejną serię spotkań w lidze okręgowej tenisa stołowego. Pierwszy zespół udał się na spotkanie do Wodzisławia Śląskiego na mecz z tamtejszymi Wichrami Wilchwy. Zgodnie z przewidywaniem odnieśliśmy spokojne i wysokie zwycięstwo 8-2. Skład i punkty: Rogalski Robert, Chodura Darek, Kopiec Irek wszyscy po 2,5 pkt, nieco słabiej Wojtek Łosiński, który wygrał tylko grę deblową i zapisał na swoim koncie 0,5 pkt.
Z kolei nasz drugi zespół podejmował u siebie trzecią drużynę w tabeli LKS Czarni Gorzyce. Patrząc na tabelę w tym meczu nie powinniśmy mieć nic do powiedzenia, a okazało się inaczej. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz zremisować. Niestety doświadczenie i większe ogranie przeciwnika wzięło górę na naszymi zawodnikami. Mecz przegraliśmy 7-3. Skład i punkty: Król Janusz, Król Łukasz, Szop Jakub wszyscy po 1 pkt.