B grupa juniorów

• autor: Stiven, 2010-10-23 13:47

Ładny mecz, pewna wygrana

W rozegranym dzisiaj spotkaniu podejmowaliśmy u siebie zespół LKS Victoria Hażlach. Pierwsza połowa to akcje z jednej i z drugiej strony lecz żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem. Druga połowa zaczęła się od trafienie Sokoła. Po pięknym dograniu od Piotkra Czyża piłkę w siatce umieścił Barcik Adam. Goście szybko odpowiedzieli trafieniem, bo już po dwóch minutach był znowu remis. Kolejne minuty to wyrównana gra obu ekip. Jedna z akcji gospodarzy zakończyła się powodzeniem, a na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Adam Barcik. Goście ruszyli do odrabiania strat, a nasza drużyna zaczęła grać z kontry. W 70 minucie po błędzie jednego z obrońców skutecznym strzałem akcję wykończył Kamil Król. Sokół mógł jeszcze podwyzszyć prowadzenie, ale kilka strzałów okazało się minimalnie niecelnych. W 66 minucie spotkania Marcin Stawarczyk wraz z zawodnikiem gości zostali ukarani czerwonymi kartkami za niesportowe zachowanie.Tak więc po ładnym meczu Sokół Zebrzydowice pokonał Victorię Hażlach 3-1.

autor: ~P. 2010-10-24 18:45:45

avatar Skoczów-Nierodzim 4:0

autor: ~anonim 2010-10-30 16:56:19

avatar jaki wynik z nierodzimiem?