Liga okręgowa II kolejka

• autor: Stiven, 2010-09-30 22:19

II kolejka wygrana i remis

W drugiej kolejce ligi okręgowej nasza pierwsza drużyna udała się na spotkanie do Żor z tamtejszym ogniwem. Spotkanie było bardzo emocjonujące i trzymające w napięciu do samego końca. Po pierwszych grach singlowych i deblach wynik był nierozstrzygnięty 3-3. Podobnie było po drugiej serii gier singlowych i spotkanie zakończyło się remisem 5-5. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Rogalski Robert 2,5 pkt, Chodura Darek i Kopiec Irek dołożyli po 1 pkt  oraz Witek Koliński zdobył 0,5 pkt.
Z kolei nasza druga drużyna podejmowała u siebie zespół
MOSiR II Łaziska Górne. Mecz momentami jednostronny zakończył się naszą wygraną 7-3. Komplet 2,5 pkt  zainkasował Łukasz Król. Pozostali nasi zawodnicy Szop Jakub, Król Janusz oraz Matuszek Jacek dołożyli zgodnie po 1,5 pkt.