Aktualności

B grupa juniorów

• autor: Stiven, 2010-09-09 20:57

Remis w wygranym spotkaniu

Dzisiejsze spotkanie derbowe pomiędzy UGKS-em, a Spójnią Zebrzydowice miało bardzo dramatyczny przebieg.  Po pierwszej połowie wyrównanej, gdzie sytuacje mieli zarówno goście jaki i gospodarze to jednak skuteczniejsi okazali się zawodnicy Sokoła, którzy schodzili na przerwę z wynikiem 2-0 po bramkach Tomasza Gajdy oraz Adama Barcika. Druga połowa i zawodnicy Sokoła zaczęli od mocnego uderzenia pierwsza akcja i kolejna bramka Adama Barcika  i po 41 minutach gry wynik brzmiał 3-0. Jednak Spójnia nie składała broni w 50 minucie spotkania zdobyli bramkę kontaktową, którą strzelił Konieczny Piotr. UGKS kilka minut później po strzale Kamila Króla z 18 metrów podwyższył wynik na 4-1 i to trafienie chyba uśpiło czujność naszych zawodników. Po kilku minutach wyrównanej gry nastąpiło zdecydowana przewaga gości. Tą przewagę udokumentowali trzema trafienia autorstwa Macieja Pieszki, który strzelił dwie bramki oraz Piotra Koniecznego i spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 4-4. Pozostał bardzo duży niedosyt po tym spotkaniu i na pierwsze wygrane oficjalne spotkanie ze Spójnią pozostaje nam czekać, aż do wiosny.