B grupa juniorów

• autor: Stiven, 2010-08-29 16:20

Porażka na inagurację sezonu

Niestety od porażki zaczęliśmy nowy sezon. W pierwszym swoim spotkaniu udaliśmy się na mecz do Skoczowa. Spotkanie odbywało się w trudnych warunkach atmosferycznych. Mecz wyrównany z małą ilością podbramkowych sytuacji. Po błędzie w ustawieniu i kiksie jednego z naszych zawodników przy wykonywaniu rzutu wolnego przez gospodarzy piłka w 65 minucie znalazła drogę do bramki. Druga to strzał z około 20 metrów, błąd naszego bramkarza i kolejna bramka. My również mieliśmy kilak swoich sytuacji, ale niestety w większość z nich kończyła się 16 metrów od bramki przeciwnika. Tak więc na inaugurację przegrywamy 2-0. A już w najbliższą  środę 1 września o godzinie 16 mecz derbowy z KKS Spójnia Zebrzydowice.