Aktualności

B grupa juniorów

• autor: Stiven, 2010-06-05 20:49

Niestety porażka z liderem

Nie udało się podtrzymać znakomitej serii siedmiu wygranych spotkań. W ósmym spotkaniu rundy wiosennej zmierzyliśmy się na wyjeździe z liderem rozgrywek drużyną LKS Ochaby. Mecz bardzo źle się rozpoczął dla naszej drużyny. Pierwsze pięć minut gry i dwa bezmyślne faule w polu karnym i wykorzystane dwie jedenastki przez gospodarzy. Pomimo znacznej przewagi gospodarzy to my zdołaliśmy strzelić kontaktową bramkę, a konkretnie bezpośrednio z rzutu rożnego do siatki trafił Dawid Stryczek. Druga połowa podobnie jak pierwsza z dużą przewagą zawodników LKS-u Ochaby i dołożone dwie kolejne bramki bez odpowiedzi z naszej strony. Ostatecznie Ochaby wygrały Sokołem 4-1. A już za tydzień w sobotę o godzinie 11,30 na boisku w Marklowicach Górnych ostatnie spotkanie sezonu 2009/2010 i potyczka z KKS-em Spójnią Zebrzydowice.