Liga okręgowa XVIII kolejka

• autor: Stiven, 2010-03-18 21:38
Minimalna porażka z Ogniwem

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie w Żorach tamtejszym Ogniwem. Po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu przegraliśmy 6-4. Mecz od początku był bardzo wyrównany o czym świadczy że po rozegraniu ośmiu partii wynik był remisowy. Niestety dwie ostatnie gry gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść odnosząc tym samym cenne zwycięstwo, które pozwala im nadal walczyć o awans. Nam niestety ta porażka zamknęła szansę na awans. Bardzo dobre zawody dzisiaj rozegrał Irek Kopiec, który zdobył komplet 2,5 pkt. Pozostałe punkty dla zespołu zdobyli: Wojtek Łosiński 1 pkt oraz Witek Koliński 0,5 pkt. Kolejne spotkanie już za tydzień w czwartek 25 marca o godzinie 18 z ekipą Borucina liderem ligi okręgowej i głównym kandydatem do awansu.