Aktualności

Liga okręgowa X kolejka

• autor: Stiven, 2009-12-17 21:38
Cenny remis z liderem

W dniu dzisiejszym w lidze okręgowej doszło do spotkania na szczycie. Zmierzyły się pierwsza KS Ogniwo Rogoźna Żory z trzecią UGKS-em Sokół Zebrzydowice drużyną w tabeli. Jak się później okazało nie bez powodu te obie drużyny zajmują wysokie pozycje w ligowej tabeli. Od początku spotkania wszystkie partie były bardzo zacięte. Na początku po pierwszych czterech meczach singlowych był remis 2-2. Swoje partie wygrali Irek Kopiec oraz Witek Koliński. Po grach deblowych przegrywaliśmy 2-4. Swoją partię para Kopiec Koliński przegrała w stosunku 3-2 nie wykorzystując kilku piłek meczowych w czwartej partii. Kolejne cztery gry singlowe i znów wielkie emocje najpierw swoje partie wygrali Kopiec Irek, a następnie po bardzo zaciętym meczu Witek Koliński pokonał w pięciu setach Karwota Mirosława przegrywając już w decydującym piątym secie 9-7. Ostatnią partie dającą nam bardzo cenny remis zapewnił nam Wojtek Giza pokonując 3-1 Gorausa Damiana. Tym samym po bardzo ładnym i emocjonującym meczu Sokół Zebrzydowice zremisował z faworyzowanym liderem z Żor 5-5.