Liga okręgowa VII kolejka

• autor: Stiven, 2009-11-20 07:12
Szósta wygrana w sezonie

Siódme spotkanie i szósta wygrana w sezonie. Tak wygląda bilans spotkań naszej drużyny na półmetku rozgrywek pierwszej rundy. Tym razem nasz zespół wystąpił w roli gospodarza i po raz kolejny pewnie pokonał rywala tym razem z Gorzyc 7-3. Drużyna gości wystąpiła w tym spotkaniu bez dwóch swoich podstawowych zawodników, co niewątpliwe ułatwiło nam odniesienie kolejnego zwycięstwa. Pierwsze cztery partie tego spotkania zakończyły się remisem po 2. Pewnie swoje mecze wygrali Witek Koliński oraz Wojtek Łosiński. Natomiast dwójka pozostałych naszych zawodników Irek Kopiec oraz Wojtek Giza swoje mecze po bardzo zaciętych pojedynkach przegrali w stosunku 3-2. Gry deblowe przyniosły nam dwie wygrane i po nich wynik brzmiał już 4-2 dla gospodarzy. Kolejne dwie gry singlowe i wygrane Witka oraz Irka pozwoliły przy pewnym wyniku 6-2 na dokonanie zmian i danie możliwości zagrania rodzinnemu duetowi: Janusz i Łukasz Król. Z tej pary lepszy okazał się syn Łukasz, który wygrał swoje spotkanie ustalając wynik meczu na 7-3 i zapisując na swoim koncie pierwszy wygrany mecz w ligowych pojedynkach.

Punkty dla zespoły zdobyli:
Koliński Witek - 2,5 pkt
Kopiec Irek - 1,5 pkt