Aktualności

B grupa

• autor: Stiven, 2009-09-19 19:02
Remis z liderem

W dzisiejszym bardzo zaciętym spotkaniu Nasz zespół podejmował niepokonaną ekipą z Ochab, która do tego meczu wygrała wszystkie spotkania strzeliła, aż 28 bramek nie tracąc żadnej. Każda nawet najlepsza passa musi się kiedyś skończyć i tak się stało właśnie dzisiaj. Nasz zespół po bardzo mądrej i konsekwentnej grze nakreślonej przez trenera zdołał wywalczyć w tym meczu jeden punkt. Wynik spotkania otworzył 44 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów Dawid Stryczek. Niestety kilka minut później po błędzie obrony goście wyrównali na 1-1. Pomimo bardzo dużej przewagi gości wynik spotkania już się nie zmienił i tym samym odebraliśmy cenne punkty liderowi rozgrywek.