•

Aktualności

B klasa

• autor: Stiven, 2009-05-14 21:42

W dniu dzisiejszym odbył się przełożony z soboty mecz pomiędzy Sokołem, a LKS 99 Pruchna. Mecz po raz kolejny miał bardzo wyrównany przebieg. Spotkanie zakończyło się skromnym naszym zwycięstwem 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów dosyć szczęśliwym strzałem w 60 minucie zdobył Mateusz Janicki. Gospodarze mogli wygrać ten mecz wyżej gdyby sędzia uznał bramkę rzekomo strzeloną ze spalonego przez Adama Barcika.

Skład: Patryk ?– Hawełka Rafał, Kaszuba Adam, Grygierek Mateusz, Ogrodnik Jacek, Janicki Mateusz, Knop Mateusz, Stryczek Dawid, Szwarlik Piotr, Stawarczyk Marcin, Barcik Rafał. Z ławki rezerwowych w drugiej połowie zagrali: Łój Sebastian, Stuchlik Kamil, Barcik Adam, Król Artur, Śmieja Dawid