EILTSA turnieje V i VI
W miniony weekend w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu Zdroju rozegrano piąty i szósty turniej I edycji Euroregionalnej Indywidualnej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów.
Impreza jest kontynuacją Miejskiej Indywidualnej Ligi Tenisa Stołowego, która od dwunastu lat rozgrywana była w Jastrzębiu Zdroju.
Po raz kolejny nasi zawodnicy uplasowali się na czołowych pozycjach. Szczegółowe wyniki w rozwinięciu wiadomości.
Wyniki:
Turniej nr 5 - 18.04.2009
I liga
1. Zdzisław Wanat
2. Henryk Juchnik
3. Witold Koliński
4. Mirosław Mazur
5-6. Jerzy Miśkowiec
5-6. Stanisław Tutak
7-8. Piotr Pastor
7-8. Janusz Król
9-10. Andrzej Matusiak
9-10. Wojciech Łosiński
II liga
1. Robert Zych
2. Tadeusz Brzezina
3. Tadeusz Żerdziński
4. Marek Sroka
5-6. Szymon Żak
5-6. Henryk Łysakowski
7-8. Tomasz Lechowicz
7-8. Janusz Kopacz
9-12. Alfred Antosiak
9-12. Jakub Szop
9-12. Zygmunt Miastkowski
9-12. Rafał Trot
13-14. Piotr Malinowski
13-14. Elżbieta Górska
Turniej nr 6 - 19.04.2009
I liga
1. Jerzy Miśkowiec
2. Henryk Juchnik
3. Wojciech Łosiński
4. Witold Koliński
5-6. Mirosław Mazur
5-6. Stanisław Tutak
7-8. Piotr Pastor
7-8. Janusz Król
9-10. Andrzej Matusiak
9-10. Zdzisław Wanat
II liga
1. Robert Zych
2. Janusz Kopacz
3. Tadeusz Brzezina
4. Henryk Łysakowski
5-6. Tadeusz Żerdziński
5-6. Szymon Żak
7-8. Marek Sroka
7-8. Rafał Trot
9-12. Wiesław Bieniek
9-12. Alfred Antosiak
9-12. Jakub Szop
9-12. Elżbieta Górska
13-16. Tadeusz Lechowicz
13-16. Zygmunt Miastkowski
13-16. Piotr Malinowski
13-16. Renata Miastkowska
Klasyfikacja EILTSA (po sześciu turniejach)
I liga
1 |
Jerzy Miśkowiec |
500 pkt. |
2 |
Zdzisław Wanat |
420 pkt. |
3 |
Henryk Juchnik |
390 pkt. |
4 |
Witold Koliński |
360 pkt. |
5 |
Mirosław Mazur |
330 pkt. |
6 |
Wojciech Łosiński |
250 pkt. |
7 |
Zbigniew Suchodolski |
230 pkt. |
8 |
Stanisław Tutak |
190 pkt. |
9 |
Janusz Król |
170 pkt. |
10 |
Piotr Pastor |
160 pkt. |
11 |
Andrzej Matusiak |
120 pkt. |
12 |
Wojciech Giza |
60 pkt. |
13 |
Marcin Warchocki |
40 pkt. |
II liga
1 |
Hneryk Łysakowski |
470 pkt. |
2 |
Tadeusz Brzezina |
450 pkt. |
3 |
Tadeusz Żerdziński |
410 pkt. |
4 |
Szymon Żak |
400 pkt. |
5 |
Marek Sroka |
400 pkt. |
6 |
Janusz Kopacz |
340 pkt. |
7 |
Robert Makles |
270 pkt. |
8 |
Jakub Szop |
260 pkt. |
9 |
Rafał Trot |
260 pkt. |
10 |
Wiesław Bieniek |
230 pkt. |
11 |
Zygmunt Miastowski |
210 pkt. |
12 |
Alfred Antosiak |
210 pkt. |
13 |
Robert Zych |
200 pkt. |
14 |
Dominik Pawlak |
165 pkt. |
15 |
Elżbieta Górska |
155 pkt. |
dzisiaj: 40, wczoraj: 64
ogółem: 724 623
statystyki szczegółowe