Gminny Turniej w tenisie stołowym wyniki

• autor: Stiven, 2012-11-11 10:44

Gminny turniej - wyniki

W dniu 10 listopada rozegrano już po raz czwarty Amatorskie Mistrzostwa Gminy Zebrzydowice w tenisie stołowym z okazji Święta Niepodległości. Tym razem w imprezie wzięło udział około 40 uczestników. Turniej rozegrano w czterech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, senior oraz open. W poszczególnych kategoriach wygrywali odpowiednio: Puzoń Sebastian, Wyka Szymon, Brzezina Tadeusz oraz Kopiec Ireneusz. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Sponsorami nagród byli: Gmina Zebrzydowice, Stacja paliw wygoda, restauracja castello, radny sejmiku Jan Kawulok, wiceprzewodniczący powiatu Janusz Król, firma AD-CAR Bartosz Holewik Marklowice Górne oraz projekt unijny „Aktywnie w stronę turystyki pogranicza”. Wszyscy uczestnicy zawodów mogli również skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez klub. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego turnieju i zapraszamy znowu za rok.
Fotorelacja z turnieju tutaj
Szczegółowe wyniki w rozwinięciu