Liga okręgowa XVII kolejka

• autor: Stiven, 2012-03-16 13:21

Liga okręgowa XVII kolejka

Wczorajsze spotkanie w lidze okręgowej rozgrywaliśmy z liderem drużyną KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śląski. Drużyna ta jak dotąd nie poniosła żadnej i pewnie zmierza do III ligi. Mecz stał na dobrym poziomie. Niestety zabrakło doświadczenia w kluczowych momentach oraz wydaję mi się trochę szczęścia, gdyż dwa bardzo zacięte pojedynki przegraliśmy po 3-2. Gdyby te dwa spotkania Irka Kopca oraz Piotra Miklara zostały rozstrzygnięte na naszą korzyść wtedy moglibyśmy cieszyć się z remisu. A tak niestety przegraliśmy po dobrym, ciekawym i zaciętym spotkaniu 7-3. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Kopiec Irek 1,5, Łosiński Wojtek 1, Miklar Piotr 0,5, Giza Wojtek 0. Drużyna z Wodzisławia tym zwycięstwem zapewniła sobie awans do III ligi. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Kolejne spotkanie już za tydzień 22 marca o godzinie 18 z drużyna Kuźni Raciborskiej.
Protokół ze spotkania w rozwinięciu.