Aktualności

B grupa juniorów X kolejka

• autor: Stiven, 2011-10-29 19:38

Wygrana w ostatnim spotkaniu

W rozegranym dzisiaj ostatnim spotkaniu jesiennej rundy pokonaliśmy na własnym boisku zespół RKS Cukrownik Chybie 4-2. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny bo już po 15 minutach prowadziliśmy 2-0 po bramkach Kamila Janeczka oraz Adama Barcika. Niestety w dalszej części spotkania słabsza nasza postawa, kilka niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji, a goście skrzętnie wykorzystali swoje sytuacje i przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. Po przerwie dalsza nasza zdecydowana przewaga, która przyniosła efekt dopiero w 65 minucie. Po faulu na Mateuszu Janickim w polu karnym jedenastkę wykorzystał Adam Barcik. Pod koniec spotkania jedną z kilku sytuacji zdołał jeszcze wykorzystać Kamil Janeczek i ustalił wynik spotkania na 4-2. Rundę jesienną kończymy  zatem na trzecim miejscu z dorobkiem 21 pkt tracąc jeden punkt do zespołu LKS 99 Pruchna.