UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2010/2011

Sezon 2010/2011 grupa B

Tabela juniorów 
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

KP Beskid 09 Skoczów

18

44

94:13

7-2-0 (44:4)

7-0-2 (50:9)

2

KKS Spójnia Zebrzydowice

18

42

72:18

8-0-1 (28:6)

5-3-1 (44:12)

3

UGKS Sokół Zebrzydowice

18

41

51:13

7-1-1 (30:7)

6-1-2 (21:6)

4

LKS Wisła Strumień

18

35

59:37

4-2-2 (24:13)

6-0-3 (35:24)

5

LKS Strażak Dębowiec

18

31

56:42

5-1-3 (25:22)

4-3-2 (31:20)

6

LKS Victoria Hażlach

18

22

67:43

2-1-6 (30:27)

5-0-4 (37:16)

7

LKS 99 Pruchna

18

14

42:61

2-1-6 (19:33)

2-1-6 (23:28)

8

KS Brzezówka

18

10

21:69

1-0-8 (8:38)

2-1-6 (13:31)

9

LKS Iskra Iskrzyczyn

18

6

10:149

1-0-8 (4:90)

1-0-8 (6:59)

-

KS Nierodzim

18

15

26:53

3-2-4 (17:29)

1-1-7 (9:24)




Tabela trampkarzy
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

KP Beskid 09 Skoczów

18

46

60:13

9-0-0 (36:2)

6-1-2 (24:11)

2

LKS Victoria Hażlach

18

40

65:21

5-1-3 (31:14)

8-0-1 (34:7)

3

LKS Beskid Brenna

18

40

80:26

8-0-1 (53:10)

5-1-3 (27:16)

4

KKS Spójnia Zebrzydowice

18

35

61:28

6-1-2 (31:15)

5-1-3 (30:13)

5

LKS Strażak Dębowiec

18

30

62:28

6-1-2 (38:6)

3-2-4 (24:22)

6

LKS Iskra Iskrzyczyn

18

23

37:36

4-1-4 (16:19)

3-1-5 (21:17)

7

LKS Rudnik

18

15

38:71

2-3-4 (24:26)

2-0-7 (14:45)

8

LKS Wisła Strumień

18

15

20:47

2-0-7 (13:29)

3-0-6 (7:18)

9

KS Brzezówka

18

12

18:130

2-0-7 (10:41)

2-0-7 (8:89)

10

LKS 99 Pruchna

18

7

15:56

2-0-7 (13:29)

0-1-8 (2:27)



Uwaga!!! - kolejność podawania wyników - młodzicy, juniorzy 

I kolejka - 21.08.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach - 0:3 i 3:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 8:2 i x 
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 6:0 i 2:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Dębowiec - 3:1 i 3:3 (09.09 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 4:4 (09.09) 
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały 

II kolejka - 28-29.08.2010 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna - 2:7 i x 
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:12 i 1:2 
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 4:2 
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień - x i 5:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 8:1 i x 
KP Beskid 09 Skoczów - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:0 

III kolejka - 04-05.09.2010 
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:6 i 1:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:11 i 0:7 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - x i 1:0 
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim - x i 1:1 
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 12:0 i x 
LKS Beskid Brenna - KP Beskid 09 Skoczów - 3:2 i x 

IV kolejka - 11-12.09.2010 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 4:1 i 2:0 
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 18:0 i 5:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 10:0 i x 
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień - 5:0 i 8:0 
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

V kolejka - 18-19.09.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:1 i 0:17 
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 5:2 i x 
LKS 99 Pruchna - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 2:4 
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach - 0:5 i 0:10 

VI kolejka - 25-26.09.2010 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach - 0:2 i 1:3 
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 3:2 i x 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik - 6:3 i x 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - x i 4:0 
KS Nierodzim - KS Brzezówka - x i 1:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 3:0 w.o. 

VII kolejka - 02-03.10.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 1:6 i 3:3 
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:4 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:7 i 0:8 
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - x i 0:4 
LKS Rudnik - KP Beskid 09 Skoczów - 2:2 i x 

VIII kolejka - 09-10.10.2010 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 1:2 i 3:0 
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 2:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - x i 3:2 
KP Beskid 09 Skoczów - KS Brzezówka - 15:0 w.o. i 12:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice i LKS Rudnik - pauzowały 

IX kolejka - 16.10.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 0:11 
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 1:7 i 1:4 
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:4 
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna - 0:5 i x 
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid 09 Skoczów - 1:3 i 2:3 
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 1:1 

X kolejka - 23-24.10.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik - 1:2 i x 
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 i 9:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - x i 3:1 
LKS Beskid Brenna - KS Brzezówka - 23:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:1 i 2:1 
KP Beskid 09 Skoczów - KS Nierodzim - x i 4:0 

XI kolejka - 30.10.2010 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - 2:0 i 1:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:2 i 1:11 
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - 1:1 i x 
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 0:2 i 1:2 
KS Nierodzim - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:3 
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna - 2:1 i x 

Runda rewanżowa 

XII kolejka - 09-10.04.2011 
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 3:5 
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 1:3 
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 0:4 
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały 

XIII kolejka - 16.04.2011 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 0:1 i 0:5 
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 0:5 i 1:6 
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim - x i 5:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - x i 1:0 
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 3:3 i x 
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:1 i x 

XIV kolejka - 26.04.2011 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Beskid Brenna - 3:1 i x 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 2:0 
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - x i 6:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1 i 13:0 
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:0 
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 1:4 i x 

XV kolejka - 28 i 30.04.2011 
LKS Wisła Strumień - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3 i 2:1 
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:4 i 0:6 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - x i 2:1 
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 2:7 i x 
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 3:4 
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

XVI kolejka - 07-08.05.2011 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 i 9:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - x i 0:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 2:0 i x 
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 5:2 i 1:4 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 7:0 
KS Nierodzim i LKS Rudnik - pauzowały 

XVII kolejka - 14-15.05.2011 
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 1:3 i x 
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:7 
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:5 i x 
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 5:1 i 3:3 
KS Brzezówka - KS Nierodzim - x i 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 0:4 i 0:20 

XVIII kolejka - 21-22.05.2011 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka - 9:1 i 1:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 10:0 
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 7:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień - 3:0 i 2:9 
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - x i 1:4 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik - 3:0 i x 

XIX kolejka - 28.05.2011 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:2 i x 
KS Brzezówka - KP Beskid 09 Skoczów - 1:6 i 0:3 w.o. 
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 3:4 
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:5 i 3:4 
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - x i 0:3 
LKS Rudnik i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

XX kolejka - 01-02 i 04-05.06.2011 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Victoria Hażlach - 2:0 i 4:0 (mecz w Hażlachu) 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka - x i 4:0 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o. 
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 3:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik - 4:0 i x 
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1 i 3:0 w.o. 

XXI kolejka - 11.06.2011 
KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów - x i 0:13 (awansem - 25.05
LKS Victoria Hażlach - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
LKS Rudnik - LKS Wisła Strumień - 3:1 i x 
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna - 3:4 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 1:0 i 0:12 w.o. 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:1 i 5:0 

XXII kolejka - 18.06.2011 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 1:4 i 5:1 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o. 
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - 4:2 i x 
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:0 i 1:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 8:1 
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 2:3 i x 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 346
ogółem: 511 357

statystyki szczegółowe