UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2009/2010

Sezon 2009/2010 grupa B

Tabela juniorów 
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

LKS Ochaby 96

18

50

79:12

9-0-0 (39:5)

7-2-0 (40:7)

2

LKS Promyk Golasowice

18

42

95:20

6-3-0 (56:12)

7-0-2 (36:8)

3

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

18

37

61:26

6-0-3 (38:15)

6-1-2 (23:11)

4

UGKS Sokół Zebrzydowice

18

34

54:34

5-2-2 (28:16)

5-2-2 (26:18)

5

KKS Spójnia Zebrzydowice

18

25

37:35

4-3-2 (18:16)

3-2-4 (19:19)

6

LKS 99 Pruchna

18

21

41:56

4-0-5 (23:22)

3-0-6 (18:34)

7

LKS Wisła Strumień

18

21

41:56

4-1-4 (24:20)

2-2-5 (17:36)

8

LKS Zamek Grodziec Śląski

18

15

41:65

4-0-5 (33:26)

1-0-8 (8:39)

9

LKS Strażak Dębowiec

18

13

25:58

3-1-5 (15:22)

1-0-8 (10:36)

10

KS Brzezówka

18

3

7:119

1-0-8 (4:49)

0-0-9 (3:70)




Tabela trampkarzy
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

KKS Spójnia Zebrzydowice

16

46

74:9

8-0-0 (44:4)

7-1-0 (30:5)

2

LKS Strażak Dębowiec

16

34

55:21

6-1-1 (24:7)

5-0-3 (31:14)

3

LKS Ochaby 96

16

32

54:9

6-1-1 (36:3)

4-1-3 (18:6)

4

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

16

25

65:47

4-0-4 (35:20)

4-1-3 (30:27)

5

LKS Promyk Golasowice

16

22

53:68

4-1-3 (42:27)

3-0-5 (11:41)

6

LKS 99 Pruchna

16

22

37:32

2-1-5 (17:19)

5-0-3 (20:13)

7

KS Brzezówka

16

14

25:64

4-0-4 (19:19)

0-2-6 (6:45)

8

LKS Wisła Strumień

16

8

10:53

0-4-4 (4:17)

1-1-6 (6:36)

9

LKS Zamek Grodziec Śląski

16

5

12:81

1-0-7 (5:43)

0-2-6 (7:38)



Kibiców prosimy o pomoc przy redagowaniu tej podstrony 


Uwaga!!! - LKS Wiki Kisielów wycofał się z rozgrywek 


I kolejka - 20 i 22-23.08.2009 
LKS Ochaby 96 - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 6:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - KS Brzezówka - 2:1 i 10:2 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Dębowiec - 1:3 i 6:4 
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:2 i 2:2 
MKS Promyk Golasowice i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

II kolejka - 25.08.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - x i 2:2 
KKS Spójnia Zebrzydowice - MKS Promyk Golasowice - 8:1 i 2:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:2 i 1:2 
KS Brzezówka - LKS Ochaby 96 - 0:6 i 0:14 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk i LKS 99 Pruchna - pauzowały 

III kolejka - 29-30.08 i 02.09.2009 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 5:1 i 5:0 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:7 i 2:1 
MKS Promyk Golasowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 3:3 
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 5:0 i 8:1 
LKS Wisła Strumień i LKS Zamek Grodziec Śląski - pauzowały 

IV kolejka - 05.09.2009 
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice - 0:1 i 1:3 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 12:0 i 4:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 1:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 0:1 i 2:4 
LKS Ochaby 96 i KS Brzezówka - pauzowały 

V kolejka - 12-13.09.2009 
LKS Ochaby 96 - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:1 i 3:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 6:1 
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 0:3 w.o. 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wisła Strumień - 7:0 i 8:1 
LKS 99 Pruchna i MKS Promyk Golasowice - pauzowały 

VI kolejka - 19-20.09.2009 
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:1 i 4:1 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 - x i 1:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 1:0 i 2:1 
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:5 i 1:1 
KS Brzezówka i LKS Strażak Dębowiec - pauzowały 

VII kolejka - 26.09.2009 
LKS Ochaby 96 - LKS Wisła Strumień - 4:0 i 5:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - MKS Promyk Golasowice - 1:7 i 0:4 
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:4 i 0:6 
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
LKS Strażak Dębowiec i LKS Błyskawica Kończyce Wlk - pauzowały 

VIII kolejka - 03-04.10.2009 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zamek Grodziec Śląski - 10:1 i 5:0 w.o. 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka - x i 11:0 
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 0:3 i 3:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 4:1 i 3:0 
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96 - 2:1 i 3:3 

IX kolejka - 10.10.2009 
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 10:0 i 2:1 
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:2 
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 3:1 i 0:3 w.o. 
LKS 99 Pruchna - MKS Promyk Golasowice - 0:1 i 0:9 
KKS Spójnia Zebrzydowice i LKS Grodziec Zamek Śląski - pauzowały 

X kolejka - 24.10.2009 
KS Brzezówka - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:2 i 0:3 w.o. 
LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 5:0 i 0:7 
LKS 99 Pruchna - LKS Zamek Grodziec Śląski - 4:0 i 3:0 w.o. 
LKS Wisła Strumień i LKS Ochaby 96 - pauzowały 

XI kolejka - 31.10 i 07-08.11.2009 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 5:6 i 7:2 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Ochaby 96 - 0:3 w.o. i 0:2 
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:1 
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 0:7 i 9:0 
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka - 20:0 i 17:0 


Runda rewanżowa 

XII kolejka - 24.04.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:1 i 0:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Dębowiec - 0:9 i 3:0 w.o. (w meczu 2:0) 
LKS 99 Pruchna - LKS Ochaby 96 - 0:4 i 1:4 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Promyk Golasowice - x i 2:0 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka - 7:1 i 3:0 w.o. 

XIII kolejka - 01-02.05.2010 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 96 - 1:3 i 1:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - x i 4:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień - 4:1 i 3:0 
MKS Promyk Golasowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:8 i 5:1 
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna - 0:4 i 0:3 w.o. 

XIV kolejka - 08-09.05.2010 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS 99 Pruchna - 2:4 i 3:5 
LKS Ochaby 96 - KS Brzezówka - 1:1 i 5:0 w.o. 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 8:0 i 2:2 
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec - 2:6 i 4:1 

XV kolejka - 15.05.2010 
LKS Zamek Grodziec Śląski - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:4 i 4:1 
LKS Ochaby 96 - MKS Promyk Golasowice - 12:0 i 3:2 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 1:1 i 4:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - x i 4:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 6:0 i 2:1 

XVI kolejka - 22-23 i 25.05.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - x i 3:2 
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 10:1 i 0:7 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:14 i 3:5 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 - 1:0 i 0:2 
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 1:1 i 5:1 (08.06

XVII kolejka - 29-30.05.2010 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Brzezówka - 5:0 i 8:0 
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:3 i 1:2 
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 1:0 i 1:4 
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:3 i 9:1 

XVIII kolejka - 02-03.06.2010 
LKS Ochaby 96 - LKS Zamek Grodziec Śląski - 2:0 i 6:0 
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:10 
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień - 9:2 i 7:1 
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:1 i 2:2 (08.06
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:7 i 1:3 (10.06

XIX kolejka - 05-06.06.2010 
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 4:2 i 4:0 w.o. 
MKS Promyk Golasowice - LKS 99 Pruchna - 3:2 i 7:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 4:6 
LKS Ochaby 96 - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 4:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:1 i 1:4 

XX kolejka - 12.06.2010 
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:0 w.o. i 3:0 w.o. 
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 0:3 i 3:0 w.o. (w meczu 1:4) 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - 5:0 i 0:3 
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 - 1:1 i 0:8 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 0:4 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 346
ogółem: 511 372

statystyki szczegółowe