UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2008/2009

Sezon 2008/2009 grupa B


Tabela juniorów
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

LKS Lutnia Zamarski

18

43

80:39

8-1-1 (42:21)

6-0-2 (38:18)

2

LKS Olza Pogwizdów

18

38

60:28

7-1-1 (32:11)

5-1-3 (28:17)

3

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

18

35

79:37

7-0-2 (42:19)

4-2-3 (37:18)

4

LKS Ochaby 96

18

34

63:35

6-1-2 (35:16)

5-0-4 (28:19)

5

LKS Wiki Kisielów

18

31

62:43

6-0-3 (34:21)

5-1-4 (28:22)

6

KKS Spójnia Zebrzydowice

18

27

58:52

4-0-5 (34:19)

5-0-4 (24:33)

7

UKGS Sokół Zebrzydowice

18

22

49:51

5-1-3 (31:25)

2-0-7 (18:26)

8

LKS 99 Pruchna

18

20

50:50

5-2-2 (36:18)

1-0-8 (14:32)

9

LKS Rudnik

18

15

30:74

4-0-5 (17:33)

1-0-8 (13:41)

10

LKS Strażak Dębowiec

18

0

17:139

0-0-9 (7:61)

0-0-9 (10:78)




Tabela tramparzy
 

.

.

m

pkt

bramki

u siebie

na wyjeździe

1

KKS Spójnia Zebrzydowice

14

36

70:10

6-0-1 (46:3)

6-0-1 (24:7)

2

LKS Olza Pogwizdów

14

33

76:12

6-0-1 (42:6)

5-0-2 (34:6)

3

LKS Ochaby 96

14

33

46:13

5-0-2 (20:7)

6-0-1 (26:6)

4

LKS Wiki Kisielów

14

24

34:17

4-0-3 (18:6)

4-0-3 (16:11)

5

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

14

18

54:41

3-0-4 (28:24)

3-0-4 (26:17)

6

LKS 99 Pruchna

14

15

24:62

2-0-5 (19:30)

3-0-4 (5:32)

7

LKS Lutnia Zamarski

14

9

27:68

2-0-5 (12:25)

1-0-6 (15:43)

8

LKS Strażak Dębowiec

14

0

3:111

0-0-7 (1:47)

0-0-7 (2:64)



Kibiców prosimy o pomoc przy redagowaniu tej podstrony 



Uwaga!!! - kolejność podawania wyników - młodzicy, juniorzy 

I kolejka - 23.08.2008 
LKS Olza Pogwizdów - LKS 99 Pruchna - 11:0 i 5:1 
LKS Wiki Kisielów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:1 i 12:3 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 0:7 i 1:4 
LKS Rudnik - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 3:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:5 i 4:2 

II kolejka - 30.08.2008 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Lutnia Zamarski - x i 4:7 
LKS 99 Prucha - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:9 i 3:3 
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - x i 6:2 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 18:0 i 8:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wiki Kisielów - 1:3 i 1:1 

III kolejka - 06.09.2008 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 0:12 i 0:8 -(27.08
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 5:4 
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 2:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS 99 Pruchna - 0:1 i 3:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96 - 0:6 i 1:4 

IV kolejka - 13.09.2008 
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 5:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:0 i 1:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Lutnia Zamarski - 8:0 i 2:4 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - x i 3:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wiki Kisielów - 0:1 i 1:9 

V kolejka - 20.09.2008 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:4 i 3:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 - x i 0:5 
LKS Rudnik - LKS Wiki Kisielów - x i 0:3 w.o. 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Olza Pogwizdów - 0:4 i 7:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 1:2 i 2:4 

VI kolejka - 27.09.2008 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:2 i 3:1 
LKS 99 Prucha - LKS Ochaby 96 - 1:3 i 6:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 3:1 
LKS Wiki Kisielów - LKS Lutnia Zamarski - 4:0 i 1:3 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - x i 2:6 

VII kolejka - 04.10.2008 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wiki Kisielów - 3:0 i 7:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Olza Pogwizdów - x i 2:2 
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - x i 5:2 (25.10
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 i 12:1 
LKS Ochaby 96 - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:2 i 6:0 w.o. 

VIII kolejka - 11.10.2008 
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:5 i 2:3 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 - 5:0 i 3:1 
LKS Wiki Kisielów - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:10 i 0:9 
LKS Rudnik - LKS Lutnia Zamarski - x i 0:5 w.o. (w meczu 3:5) 

IX kolejka - 18.10.2008 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - x i 9:1 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Rudnik - x i 9:0 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Olza Pogwizdów - 3:0 i 2:3 
LKS Ochaby 96 - LKS Wiki Kisielów - 4:1 i 2:3 
LKS Lutnia Zamarski - LKS 99 Pruchna - 6:0 i 2:1 

Runda rewanżowa 

X kolejka - 22 i 25.04.2009 
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów - 0:3 i 1:3 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Lutnia Zamarski - 7:1 i 0:3 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wiki Kisielów - 2:0 i 0:3 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Rudnik - x i 5:3 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 6:0 i 6:1 

XI kolejka - 30.04 - 01.05.2009 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Prucha - 0:1 i 3:2 
LKS Lutnia Zamarski - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 3:2 
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - x i 0:6 
LKS Wiki Kisielów - LKS Olza Pogwizdów - 2:0 i 0:2 
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:6 i 0:7 

XII kolejka - 09.05.2009 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec - 6:0 i 8:0 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik - x i 8:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 3:1 
LKS 99 Pruchna - LKS Wiki Kisielów - 1:7 i 3:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Lutnia Zamarski - 3:1 i 6:3 

XIII kolejka - 14 i 16.05.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - x i 1:0 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 96 - 0:4 i 3:2 
LKS Lutnia Zamarski - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:6 i 3:1 
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - x i 1:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Dębowiec - 8:1 i 10:2 

XIV kolejka - 19, 21 i 23.05.2009 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Lutnia Zamarski - 13:1 i 4:2 
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 8:0 i 10:1 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:0 i 2:4 
LKS Wiki Kisielów - LKS Rudnik - x i 2:0 
LKS Ochaby 96 - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:3 

XV kolejka - 30.05.2009 
LKS Ochaby 96 - LKS 99 Pruchna - 2:1 i 4:2 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów - 1:13 i 2:5 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 3:4 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiki Kisielów - 0:4 i 4:3 
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - x i 5:2 

XVI kolejka - 06.06.2009 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 - 0:3 w.o. (w meczu 6:1) i 2:3 
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - x i 3:0 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Lutnia Zamarski - 0:9 i 1:11 
LKS Wiki Kisielów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:0 i 1:6 
LKS Olza Pogwizdów - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 3:0 

XVII kolejka - 12-13.06.2009 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 12:0 i 7:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 0:2 i 2:1 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wiki Kisielów - x i 4:2 
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Dębowiec - 14:1 i 10:1 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Rudnik - x i 3:0 w.o. 

XVIII kolejka - 20.06.2009 
LKS Olza Pogwizdów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:0 i 2:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Ochaby 96 - 0:3 i 3:2 
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:3 
LKS Rudnik - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 1:10 
LKS 99 Pruchna - LKS Lutnia Zamarski - 8:3 i 3:3 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 59, wczoraj: 346
ogółem: 511 381

statystyki szczegółowe