UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2014/2015

• Tenis stołowy - III liga mężczyzn (Śląsk - grupa II) 

1 TS Kuźnia Rybnik 22 42 169:51
2 KS Naprzód II Borucin 22 32 147:73
3 LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 32 134:86
4 UKTS Sokół III Orzesze 22 31 127:93
5 MUKS Jedynka Pszów 22 27 121:99
6 LKS Pogórze 22 26 124:96
7 LITS Meble Anders II Żywiec 22 24 118:102
8 LKS Lesznianka I Leszna Górna 22 23 110:110
.
9 KTS II Lędziny 22 26 126:94
10 UKTS Sokół II Orzesze 22 22 112:108
11 KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 20 105:115
12 LKS Orzeł II Kozy 22 15 99:121
13 LKS Rój II Żory 22 11 93:127
14 RKS Cukrownik Chybie 22 9 71:149
15 UGKS Sokół Zebrzydowice 22 8 70:150
16 JKTS Jastrzębie 22 4 34:186

Najlepiej punktujący zawodnicy z klubów z miejsc 9-16:
15 miejsce - Banach Piotr 20,5 pkt 
16 miejsce - Łosiński Wojciech 20 pkt 
20 miejsce - Kopiec Ireneusz 17 pkt 
31 miejsce - Kleta Rafał 7,5 pkt
36 miejsce - Miklar Piotr 4 pkt 
47 miejsce - Wanat Zdzisław 1 pkt  

 

I kolejka - 17.09.2014
LKS Pogórze - RKS Cukrownik Chybie - 7:3
JKTS Jastrzębie - KS Naprzód II Borucin - 0:10
LKS Lesznianka Leszna Górna - KTS II Lędziny - 6:4
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka Pszów - 1:9
UKTS Sokół III Orzesze - LKS Gwiazda Skrzyszów - 7:3
LKS Orzeł II Kozy - UKTS Sokół II Orzesze - 5:5
LKS Rój II Żory - LITS Meble Anders II Żywiec - 2:8
KS Ogniwo Rogoźna Żory - TS Kuźnia Rybnik - 3:7 (09.10)

II kolejka - 22 i 24.09.2014
RKS Cukrownik Chybie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Lesznianka Leszna Górna - 6:4
LITS Meble Anders II Żywiec - JKTS Jastrzębie - 9:1
KS Naprzód II Borucin - LKS Pogórze - 6:4
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KTS II Lędziny - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7
TS Kuźnia Rybnik - LKS Orzeł II Kozy - 7:3
UKTS Sokół II Orzesze - LKS Rój II Żory - 8:2

III kolejka - 29.09 i 01.10.2014
JKTS Jastrzębie - UKTS Sokół II Orzesze - 0:10
LKS Lesznianka Leszna Górna - MUKS Jedynka Pszów - 5:5
LKS Pogórze - LITS Meble Anders II Żywiec - 3:7
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Naprzód II Borucin - 0:10
UKTS Sokół III Orzesze - RKS Cukrownik Chybie - 9:1
KTS II Lędziny - LKS Gwiazda Skrzyszów - 3:7
LKS Rój II Żory - TS Kuźnia Rybnik - 2:8
LKS Orzeł II Kozy - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 3:7 (13.10)

IV kolejka - 06 i 08.10.2014
RKS Cukrownik Chybie - LKS Lesznianka Leszna Górna - 5:5
TS Kuźnia Rybnik - JKTS Jastrzębie - 10:0
UKTS Sokół II Orzesze - LKS Pogórze - 4:6
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Gwiazda Skrzyszów - 3:7
LITS Meble Anders II Żywiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
MUKS Jedynka Pszów - KTS II Lędziny - 5:5
KS Naprzód II Borucin - UKTS Sokół III Orzesze - 6:4
LKS Orzeł II Kozy - LKS Rój II Żory - 7:3

V kolejka - 13 i 15.10.2014
JKTS Jastrzębie - LKS Orzeł II Kozy - 1:9
LKS Lesznianka Leszna Górna - KS Naprzód II Borucin - 1:9
LKS Pogórze - TS Kuźnia Rybnik - 4:6
LKS Gwiazda Skrzyszów - MUKS Jedynka Pszów - 5:5
UGKS Sokół Zebrzydowice - UKTS Sokół II Orzesze - 3:7
KTS II Lędziny - RKS Cukrownik Chybie - 7:3
LKS Rój II Żory - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 5:5
UKTS Sokół III Orzesze - LITS Meble Anders II Żywiec - 6:4

VI kolejka - 20 i 22.10.2014
RKS Cukrownik Chybie - LKS Gwiazda Skrzyszów - 0:10
LKS Rój II Żory - JKTS Jastrzębie - 9:1
LITS Meble Anders II Żywiec - LKS Lesznianka Leszna Górna - 6:4
LKS Orzeł II Kozy - LKS Pogórze - 2:8
TS Kuźnia Rybnik - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MUKS Jedynka Pszów - 4:6
KS Naprzód II Borucin - KTS II Lędziny - 7:3
UKTS Sokół II Orzesze - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7

VII kolejka - 29.10.2014
JKTS Jastrzębie - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 1:9
LKS Lesznianka Leszna Górna - UKTS Sokół II Orzesze - 7:3
LKS Pogórze - LKS Rój II Żory - 6:4
LKS Gwiazda Skrzyszów - KS Naprzód II Borucin - 4:6
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Orzeł II Kozy - 4:6
MUKS Jedynka Pszów - RKS Cukrownik Chybie - 7:3
UKTS Sokół III Orzesze - TS Kuźnia Rybnik - 4:6
KTS II Lędziny - LITS Meble Anders II Żywiec - 1:9

VIII kolejka - 05.11.2014
JKTS Jastrzębie - LKS Pogórze - 0:10
KS Ogniwo Rogoźna Żory - RKS Cukrownik Chybie - 8:2
TS Kuźnia Rybnik - LKS Lesznianka Leszna Górna - 8:2
LITS Meble Anders II Żywiec - LKS Gwiazda Skrzyszów - 1:9
LKS Rój II Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
KS Naprzód II Borucin - MUKS Jedynka Pszów - 4:6
UKTS Sokół II Orzesze - KTS II Lędziny - 3:7
LKS Orzeł II Kozy - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7

IX kolejka - 12.11.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - JKTS Jastrzębie - 7:3
RKS Cukrownik Chybie - KS Naprzód II Borucin - 1:9
LKS Lesznianka Leszna Górna - LKS Orzeł II Kozy - 6:4
LKS Pogórze - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 7:3
LKS Gwiazda Skrzyszów - UKTS Sokół II Orzesze - 7:3
UKTS Sokół III Orzesze - LKS Rój II Żory - 6:4
KTS II Lędziny - TS Kuźnia Rybnik - 1:9
MUKS Jedynka Pszów - LITS Meble Anders II Żywiec - 8:2

X kolejka - 19.11.2014
LKS Pogórze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 9:1
JKTS Jastrzębie - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7
LITS Meble Anders II Żywiec - RKS Cukrownik Chybie - 7:3
LKS Rój II Żory - LKS Lesznianka Leszna Górna - 4:6
TS Kuźnia Rybnik - LKS Gwiazda Skrzyszów - 7:3
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Naprzód II Borucin - 2:8
UKTS Sokół II Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 3:7
LKS Orzeł II Kozy - KTS II Lędziny - 2:8

XI kolejka - 26.11.2014
LKS Lesznianka Leszna Górna - JKTS Jastrzębie - 10:0
RKS Cukrownik Chybie - UKTS Sokół II Orzesze - 2:8
LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Orzeł II Kozy - 6:4
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 4:6
UKTS Sokół III Orzesze - LKS Pogórze - 5:5
KTS II Lędziny - LKS Rój II Żory - 6:4
MUKS Jedynka Pszów - TS Kuźnia Rybnik - 1:9
KS Naprzód II Borucin - LITS Meble Anders II Żywiec - 9:1

XII kolejka - 03.12.2014
LKS Pogórze - LKS Lesznianka Leszna Górna - 6:4
JKTS Jastrzębie - KTS II Lędziny - 0:10
UGKS Sokół Zebrzydowice - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7
TS Kuźnia Rybnik - RKS Cukrownik Chybie - 10:0
LKS Rój II Żory - LKS Gwiazda Skrzyszów - 2:8
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LITS Meble Anders II Żywiec - 1:9
UKTS Sokół II Orzesze - KS Naprzód II Borucin - 2:8
LKS Orzeł II Kozy - MUKS Jedynka Pszów - 3:7

XIII kolejka - 08 i 10.12.2014
LKS Lesznianka Leszna Górna - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
LKS Gwiazda Skrzyszów - JKTS Jastrzębie - 10:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Orzeł II Kozy - 5:5
KTS II Lędziny - LKS Pogórze - 3:7
UKTS Sokół III Orzesze - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - LKS Rój II Żory - 6:4
KS Naprzód II Borucin - TS Kuźnia Rybnik - 4:6
LITS Meble Anders II Żywiec - UKTS Sokół II Orzesze - 9:1

XIV kolejka - 17.12.2014
LKS Pogórze - LKS Gwiazda Skrzyszów - 5:5
JKTS Jastrzębie - MUKS Jedynka Pszów - 0:10
UGKS Sokół Zebrzydowice - KTS II Lędziny - 6:4
LKS Rój II Żory - RKS Cukrownik Chybie - 8:2
UKTS Sokół III Orzesze - LKS Lesznianka Leszna Górna - 3:7
KS Ogniwo Rogoźna Żory - UKTS Sokół II Orzesze - 4:6
TS Kuźnia Rybnik - LITS Meble Anders II Żywiec - 9:1
LKS Orzeł II Kozy - KS Naprzód II Borucin - 4:6

XV kolejka - 07.01.2015
RKS Cukrownik Chybie - JKTS Jastrzębie - 10:0
LKS Gwiazda Skrzyszów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
LKS Lesznianka Leszna Górna - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 6:4
MUKS Jedynka Pszów - LKS Pogórze - 3:7
KTS II Lędziny - UKTS Sokół III Orzesze - 4:6
KS Naprzód II Borucin - LKS Rój II Żory - 9:1
LITS Meble Anders II Żywiec - LKS Orzeł II Kozy - 8:2
UKTS Sokół II Orzesze - TS Kuźnia Rybnik - 1:9

Runda rewanżowa

XVI kolejka - 16 i 18.02.2015
o miejsca 1-8
LKS Lesznianka Leszna Górna - LKS Pogórze - 4:6
LKS Gwiazda Skrzyszów - TS Kuźnia Rybnik - 0:10
MUKS Jedynka Pszów - KS Naprzód II Borucin - 6:4
LITS Meble Anders II Żywiec - UKTS Sokół III Orzesze - 5:5
o miejsca 9-16
UKTS Sokół II Orzesze - RKS Cukrownik Chybie - 7:3
LKS Orzeł II Kozy - JKTS Jastrzębie - 9:1 (23.02)
KS Ogniwo Rogoźna Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
LKS Rój II Żory - KTS II Lędziny - 4:6

XVII kolejka - 25.02.2015
o miejsca 1-8
LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Pogórze - 6:4
LKS Lesznianka Leszna Górna - UKTS Sokół III Orzesze - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - TS Kuźnia Rybnik - 2:8
LITS Meble Anders II Żywiec - KS Naprzód II Borucin - 2:8
o miejsca 9-16
RKS Cukrownik Chybie - KTS II Lędziny - 1:9
KS Ogniwo Rogoźna Żory - JKTS Jastrzębie - 6:4
UKTS Sokół II Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 7:3
LKS Rój II Żory - LKS Orzeł II Kozy - 6:4

XVIII kolejka - 02 i 04.03.2015
o miejsca 1-8
LKS Pogórze - MUKS Jedynka Pszów - 3:7
LKS Gwiazda Skrzyszów - UKTS Sokół III Orzesze - 7:3
KS Naprzód II Borucin - LKS Lesznianka Leszna Górna - 8:2
LITS Meble Anders II Żywiec - TS Kuźnia Rybnik - 3:7
o miejsca 9-16
LKS Orzeł II Kozy - RKS Cukrownik Chybie - 8:2
UKTS Sokół II Orzesze - JKTS Jastrzębie - 8:2
KTS II Lędziny - UGKS Sokół Zebrzydowice - 10:0
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Rój II Żory - 6:4

XIX kolejka - 09 i 11.03.2015
o miejsca 1-8
LKS Lesznianka Leszna Górna - TS Kuźnia Rybnik - 5:5
LITS Meble Anders II Żywiec - LKS Pogórze - 6:4
KS Naprzód II Borucin - LKS Gwiazda Skrzyszów - 5:5
UKTS Sokół III Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 6:4
o miejsca 9-16
RKS Cukrownik Chybie - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 5:5
KTS II Lędziny - JKTS Jastrzębie - 8:2
LKS Orzeł II Kozy - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
LKS Rój II Żory - UKTS Sokół II Orzesze - 2:8

XX kolejka - 16 i 18.03.2015
o miejsca 1-8
LKS Lesznianka Leszna Górna - LKS Gwiazda Skrzyszów - 3:7
TS Kuźnia Rybnik - LKS Pogórze - 7:3
UKTS Sokół III Orzesze - KS Naprzód II Borucin - 6:4
LITS Meble Anders II Żywiec - MUKS Jedynka Pszów - 5:5
o miejsca 9-16
UGKS Sokół Zebrzydowice - RKS Cukrownik Chybie - 6:4
JKTS Jastrzębie - LKS Rój II Żory - 3:7
KTS II Lędziny - LKS Orzeł II Kozy - 9:1
UKTS Sokół II Orzesze - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 7:3

XXI kolejka - 23 i 25.03.2015
o miejsca 1-8
LKS Pogórze - KS Naprzód II Borucin - 5:5
LKS Gwiazda Skrzyszów - LITS Meble Anders II Żywiec - 6:4
MUKS Jedynka Pszów - LKS Lesznianka Leszna Górna - 4:6
TS Kuźnia Rybnik - UKTS Sokół III Orzesze - 5:5
o miejsca 9-16
JKTS Jastrzębie - RKS Cukrownik Chybie - 6:4
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Rój II Żory - 6:4
UKTS Sokół II Orzesze - LKS Orzeł II Kozy - 5:5
KTS II Lędziny - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 6:4

XXII kolejka - 30.03 i 01.04.2015
o miejsca 1-8
LKS Lesznianka Leszna Górna - LITS Meble Anders II Żywiec - 6:4
LKS Pogórze - UKTS Sokół III Orzesze - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - LKS Gwiazda Skrzyszów - 5:5
TS Kuźnia Rybnik - KS Naprzód II Borucin - 8:2
o miejsca 9-16
JKTS Jastrzębie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
RKS Cukrownik Chybie - LKS Rój II Żory - 6:4
KTS II Lędziny - UKTS Sokół II Orzesze - 7:3
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Orzeł II Kozy - 6:4

 

 

 

 

 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 346
ogółem: 511 364

statystyki szczegółowe