• Tenis stołowy - Liga Okręgowa (Śląsk - grupa III)
1 | MKS Sokół III Orzesze | 20 | 37 | 147:53 |
2 | UGKS Sokół Zebrzydowice | 20 | 34 | 145:55 |
3 | KS Bojanów I | 20 | 27 | 128:72 |
4 | KS Stal Kuźnia Raciborska | 20 | 26 | 118:82 |
5 | MUKS Jedynka II Pszów | 20 | 25 | 115:85 |
6 | KS Polonia MOSiR Łaziska Górne | 20 | 22 | 109:91 |
7 | LKS Strzelec Gorzyczki | 20 | 13 | 87:113 |
8 | KS Wicher II Wilchwy | 20 | 13 | 87:113 |
9 | MKS Sokół IV Orzesze | 20 | 10 | 60:140 |
10 | LKS Czarni Gorzyce | 20 | 8 | 55:145 |
11 | KS Bojanów II | 20 | 5 | 49:151 |
Najlepiej punktujący zawodnicy:
3 miejsce - Łosiński Wojciech 39,5
4 miejsce - Kopiec Ireneusz 37 pkt
9 miejsce - Wanat Zdzisław 34 pkt
21 miejsce - Miklar Piotr 24 pkt
44 miejsce - Chodura Dariusz 6,5 pkt
51 miejsce - Giza Wojciech 4 pkt
69 miejse - Puzoń Rafał 1 pkt
I kolejka - 03.10.2013
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
KS Bojanów I - KS Wicher II Wilchwy - 9:1
KS Stal Kuźnia Raciborska - MKS Sokół III Orzesze - 4:6
MKS Sokół IV Orzesze - LKS Strzelec Gorzyczki - 7:3
LKS Czarni Gorzyce - MUKS Jedynka II Pszów - 4:6
KS Bojanów II - pauzował
II kolejka - 10.10.2013
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2
KS Wicher II Wilchwy - KS Bojanów II - 7:3
LKS Strzelec Gorzyczki - LKS Czarni Gorzyce - 4:6
MKS Sokół III Orzesze - MKS Sokół IV Orzesze - 8:2
KS Bojanów I - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 8:2
MUKS Jedynka II Pszów - pauzował
III kolejka - 17.10.2013
MKS Sokół IV Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 0:10
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Wicher II Wilchwy - 6:4
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów I - 3:7
LKS Czarni Gorzyce - MKS Sokół III Orzesze - 1:9
KS Bojanów II - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7
LKS Strzelec Gorzyczki - pauzował
IV kolejka - 24.10.2013
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
KS Wicher II Wilchwy - MUKS Jedynka II Pszów - 4:6
LKS Strzelec Gorzyczki - KS Bojanów II - 8:2
KS Bojanów I - MKS Sokół IV Orzesze - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
MKS Sokół III Orzesze - pauzował
V kolejka - 07.11.2013
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Wicher II Wilchwy - 8:2
MKS Sokół IV Orzesze - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 6:4
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów I - 5:5
KS Bojanów II - MKS Sokół III Orzesze - 3:7
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Strzelec Gorzyczki - 9:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzował
VI kolejka - 21.11.2013
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów II - 9:1
KS Wicher II Wilchwy - LKS Strzelec Gorzyczki - 5:5
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
KS Stal Kuźnia Raciborska - MKS Sokół IV Orzesze - 10:0
MKS Sokół III Orzesze - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2
KS Bojanów I - pauzował
VII kolejka - 28.11.2013
MUKS Jedynka II Pszów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
MKS Sokół IV Orzesze - KS Wicher II Wilchwy - 2:8
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
KS Bojanów II - KS Bojanów I - 1:9
LKS Strzelec Gorzyczki - MKS Sokół III Orzesze - 4:6
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - pauzował
VIII kolejka - 05.12.2013
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strzelec Gorzyczki - 8:2
KS Wicher II Wilchwy - MKS Sokół III Orzesze - 2:8
KS Bojanów I - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów II - 8:2
MKS Sokół IV Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
KS Stal Kuźnia Raciborska - pauzował
IX kolejka - 12.12.2013
MKS Sokół III Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
LKS Czarni Gorzyce - KS Wicher II Wilchwy - 1:9
MUKS Jedynka II Pszów - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 4:6
LKS Strzelec Gorzyczki - KS Bojanów I - 2:8
KS Bojanów II - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
MKS Sokół IV Orzesze - pauzował
X kolejka - 09.01.2014
KS Wicher II Wilchwy - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
KS Bojanów I - MKS Sokół III Orzesze - 4:6
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - LKS Strzelec Gorzyczki - 4:6
KS Stal Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5
MKS Sokół IV Orzesze - KS Bojanów II - 4:6
LKS Czarni Gorzyce - pauzował
XI kolejka - 16.01.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów I - 8:2
KS Bojanów II - LKS Czarni Gorzyce - 5:5
MUKS Jedynka II Pszów - MKS Sokół IV Orzesze - 8:2
LKS Strzelec Gorzyczki - KS Stal Kuźnia Raciborska - 4:6
MKS Sokół III Orzesze - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 9:1
KS Wicher II Wilchwy - pauzował
XII kolejka - 06.02.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół IV Orzesze - 9:1
MKS Sokół III Orzesze - LKS Wicher II Wilchwy - 7:3
KS Bojanów I - LKS Strzelec Gorzyczki - 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów II - 10:0
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - pauzował
XIII kolejka - 13.02.2014
LKS Strzelec Gorzyczki - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
LKS Wicher II Wilchwy - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów II - 8:2
KS Bojanów I - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
MKS Sokół IV Orzesze - MKS Sokół III Orzesze - 0:10
MUKS Jedynka II Pszów - pauzował
XIV kolejka - 20.02.2014
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 0:10
LKS Wicher II Wilchwy - MKS Sokół IV Orzesze - 8:2
MKS Sokół III Orzesze - LKS Strzelec Gorzyczki - 8:2
KS Bojanów I - KS Bojanów II - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5
KS Stal Kuźnia Raciborska - pauzował
XV kolejka - 27.02.2014
KS Bojanów II - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Wicher II Wilchwy - 6:4
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 6:4
MKS Sokół III Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
LKS Strzelec Gorzyczki - MKS Sokół IV Orzesze - 7:3
KS Bojanów I - pauzował
XVI kolejka - 06.03.2014
LKS Strzelec Gorzyczki - LKS Wicher II Wilchwy - 8:2
LKS Czarni Gorzyce - MKS Sokół IV Orzesze - 6:4
MKS Sokół III Orzesze - KS Bojanów II - 10:0
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów I - 3:7
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzował
XVII kolejka - 13.03.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 6:4
LKS Wicher II Wilchwy - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów I - 3:7
KS Bojanów II - MKS Sokół IV Orzesze - 4:6
LKS Czarni Gorzyce - LKS Strzelec Gorzyczki - 3:7
MKS Sokół III Orzesze - pauzował
XVIII kolejka - 20.03.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5
LKS Wicher II Wilchwy - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
KS Bojanów II - LKS Strzelec Gorzyczki - 7:3
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - MKS Sokół III Orzesze - 7:3
KS Bojanów I - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5
MKS Sokół IV Orzesze - pauzował
XIX kolejka - 27.03.2014
KS Stal Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
LKS Wicher II Wilchwy - KS Bojanów I - 2:8
MUKS Jedynka II Pszów - MKS Sokół III Orzesze - 2:8
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - MKS Sokół IV Orzesze - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów II - 6:4
LKS Strzelec Gorzyczki - pauzował
XX kolejka - 03.04.2014
KS Bojanów I - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
KS Bojanów II - LKS Wicher II Wilchwy - 2:8
LKS Strzelec Gorzyczki - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 4:6
MKS Sokół IV Orzesze - MUKS Jedynka II Pszów - 1:9
MKS Sokół III Orzesze - KS Stal Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - pauzował
XXI kolejka - 10.04.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wicher II Wilchwy - 9:1
MKS Sokół III Orzesze - KS Bojanów I - 7:3
MKS Sokół IV Orzesze - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5
LKS Strzelec Gorzyczki - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7
LKS Czarni Gorzyce - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 1:9
KS Bojanów II - pauzował
XXII kolejka - 17.04.2014
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół III Orzesze - 5:5
KS Bojanów II - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 0:10
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Strzelec Gorzyczki - 6:4
MKS Sokół IV Orzesze - KS Bojanów I - 5:5
LKS Wicher II Wilchwy - pauzował
dzisiaj: 19, wczoraj: 399
ogółem: 726 867
statystyki szczegółowe