UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2011/2012

• Tenis stołowy - Liga Okręgowa (Śląsk - grupa III) 

1 KS Wicher Wilchwy 20 40 180:20
2 LKS Rój III Żory 20 29 126:74
3 UGKS Sokół Zebrzydowice 20 28 127:73
4 KS Ogniwo Rogoźna II Żory 20 26 125:75
5 LKS Czarni Gorzyce 20 26 113:87
6 KS Bojanów 20 24 116:84
7 KS Stal Kuźnia Raciborska 20 16 88:112
8 LKS Pawłów 20 14 72:128
. ... ... ... ...
9 KS Wicher II Wilchwy 18 19 86:94
10 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 18 16 86:94
11 KS Bojanów II 18 11 65:115
12 KS Naprzód III Borucin 18 9 59:121
13 MUKS Jedynka II Pszów 18 7 53:127
14 MKS Sokół III Orzesze 18 3 44:136

Najlepiej punktujący zawodnicy:
 


I kolejka - 29.09.2011
KS Stal Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
KS Wicher Wilchwy - LKS Rój III Żory - 6:4
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 2:8
LKS Pawłów - KS Bojanów - 4:6
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów II - 3:7
MKS Sokół III Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 2:8
KS Naprzód III Borucin - KS Wicher II Wilchwy - 4:6

II kolejka - 06.10.2011, godz. 18:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół III Orzesze - 10:0
LKS Rój III Żory - KS Wicher II Wilchwy - 6:4
LKS Czarni Gorzyce - KS Naprzód III Borucin - 5:5
KS Bojanów II - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - LKS Pawłów - 8:2
KS Wicher Wilchwy - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 9:1
KS Bojanów - MUKS Jedynka II Pszów - 10:0

III kolejka - 13.10.2011
KS Naprzód III Borucin - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - LKS Rój III Żory - 1:9
LKS Pawłów - KS Wicher Wilchwy - 0:10
MUKS Jedynka II Pszów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 0:10
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów - 4:6
MKS Sokół III Orzesze - KS Bojanów II - 1:9
KS Wicher II Wilchwy - LKS Czarni Gorzyce - 5:5

IV kolejka - 20.10.2011
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Wicher II Wilchwy - 8:2
LKS Rój III Żory - LKS Czarni Gorzyce - 6:4
KS Bojanów - KS Naprzód III Borucin - 9:1
KS Bojanów II - MKS Sokół III Orzesze - 10:0
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Stal Kuźnia Raciborska - 9:1
KS Wicher Wilchwy - MUKS Jedynka II Pszów - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - LKS Pawłów - 4:6

V kolejka - 27.10.2011
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
LKS Pawłów - LKS Rój III Żory - 3:7
MUKS Jedynka II Pszów - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Wicher Wilchwy - 0:10
MKS Sokół III Orzesze - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 1:9
KS Naprzód III Borucin - KS Bojanów - 1:9
KS Wicher II Wilchwy - KS Bojanów II - 7:3

VI kolejka - 03.11.2011
LKS Rój III Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2
KS Bojanów II - LKS Czarni Gorzyce - 2:8
KS Bojanów - KS Wicher II Wilchwy - 6:4
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Naprzód III Borucin - 10:0
KS Wicher Wilchwy - MKS Sokół III Orzesze - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Stal Kuźnia Raciborska - 4:6
LKS Pawłów - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2

VII kolejka - 17.11.2011
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów II - 8:2
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Rój III Żory - 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 4:6
MKS Sokół III Orzesze - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 3:7
KS Naprzód III Borucin - KS Wicher Wilchwy - 0:10
KS Wicher II Wilchwy - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 1:9
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów - 5:5

VIII kolejka - 24.11.2011
KS Bojanów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 (10.11)
LKS Rój III Żory - KS Bojanów II - 9:1
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
KS Wicher Wilchwy - KS Wicher II Wilchwy - 10:0
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Naprzód III Borucin - 7:3
LKS Pawłów - MKS Sokół III Orzesze - 8:2
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 0:10

IX kolejka - 01.12.2011
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Rój III Żory - 3:7
MKS Sokół III Orzesze - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8
KS Naprzód III Borucin - LKS Pawłów - 4:6
KS Wicher II Wilchwy - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 6:4
LKS Czarni Gorzyce - KS Wicher Wilchwy - 2:8
KS Bojanów II - KS Bojanów - 3:7

X kolejka - 08.12.2011
KS Wicher Wilchwy - UGKS Sokół Zebrzydowice - 9:1
LKS Rój III Żory - KS Bojanów - 5:5
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Bojanów II - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce - 5:5
LKS Pawłów - KS Wicher II Wilchwy - 6:4
MUKS Jedynka II Pszów - KS Naprzód III Borucin - 6:4
KS Stal Kuźnia Raciborska - MKS Sokół III Orzesze - 8:2

XI kolejka - 15.12.2011
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 8:2
MKS Sokół III Orzesze - LKS Rój III Żory - 1:9
KS Naprzód III Borucin - KS Stal Kuźnia Raciborska - 1:9
KS Wicher II Wilchwy - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5
LKS Czarni Gorzyce - LKS Pawłów - 9:1
KS Bojanów II - KS Wicher Wilchwy - 0:10
KS Bojanów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 5:5

XII kolejka - 12.01.2012
LKS Pawłów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
KS Wicher Wilchwy - KS Bojanów - 9:1
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów II - 7:3
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Czarni Gorzyce - 3:7
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Wicher II Wilchwy - 7:3
MKS Sokół III Orzesze - KS Naprzód III Borucin - 2:8
LKS Rój III Żory - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 5:5

XIII kolejka - 19.01.2012
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów - 10:0
KS Naprzód III Borucin - LKS Rój III Żory - 6:4
KS Wicher II Wilchwy - MKS Sokół III Orzesze - 7:3
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2
KS Bojanów II - LKS Pawłów - 1:9
KS Bojanów - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 8:2
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Wicher Wilchwy - 0:10

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 23.02.2012
o miejsca 1-8
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
KS Wicher Wilchwy - KS Stal Kuźnia Raciborska - 10:0
LKS Czarni Gorzyce - LKS Rój III Żory - 7:3
KS Bojanów - LKS Pawłów - 8:2

XV kolejka - 01.03.2012
o miejsca 1-8
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Rój III Żory - 5:5
KS Wicher Wilchwy - LKS Pawłów - 10:0
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 8:2
KS Bojanów - LKS Czarni Gorzyce - 4:6
o miejsca 9-14
KS Naprzód III Borucin - KS Bojanów II - 5:5
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - MUKS Jedynka II Pszów - 7:3
MKS Sokół III Orzesze - KS Wicher II Wilchwy - 4:6

XVI kolejka - 08.03.2012
o miejsca 1-8
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów - 7:3
KS Wicher Wilchwy - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
LKS Rój III Żory - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2
LKS Pawłów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 2:8
o miejsca 9-14
KS Naprzód III Borucin - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 5:5
MUKS Jedynka II Pszów - KS Wicher II Wilchwy - 5:5
KS Bojanów II - MKS Sokół III Orzesze - 6:4

XVII kolejka - 15.03.2012
o miejsca 1-8
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Wicher Wilchwy - 3:7
LKS Czarni Gorzyce - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 6:4
LKS Rój III Żory - LKS Pawłów - 9:1
KS Bojanów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2
o miejsca 9-14
MUKS Jedynka II Pszów - MKS Sokół III Orzesze - 5:5
KS Bojanów II - KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - 2:8
KS Wicher II Wilchwy - KS Naprzód III Borucin - 8:2

XVIII kolejka - 22.03.2012
o miejsca 1-8
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Pawłów - LKS Czarni Gorzyce - 2:8
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - LKS Rój III Żory - 4:6
KS Bojanów - KS Wicher Wilchwy - 2:8
o miejsca 9-14
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - MKS Sokół III Orzesze - 8:2
KS Bojanów II - KS Wicher II Wilchwy - 3:7
KS Naprzód III Borucin - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4

XIX kolejka - 29.03.2012
o miejsca 1-8
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Pawłów - 10:0
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Czarni Gorzyce - 3:7
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Bojanów - 5:5
LKS Rój III Żory - KS Wicher Wilchwy - 2:8
o miejsca 9-14
KS Naprzód III Borucin - MKS Sokół III Orzesze - 1:9
KS Bojanów II - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4
KS Polonia MOSiR Łaziska Górne - KS Wicher II Wilchwy - 4:6

XX kolejka - 12.04.2012
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
KS Bojanów - LKS Rój III Żory - 4:6
LKS Pawłów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 3:7
KS Wicher Wilchwy - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 9:1

 

 

 

 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 346
ogółem: 511 347

statystyki szczegółowe