UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2010/2011

Sezon 2010/2011
 Tenis stołowy - Liga Okręgowa (Śląsk - grupa III) 

 

1 MKS Sokół II Orzesze 22 43 181:39
2 KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 39 171:49
3 UGKS Sokół Zebrzydowice 22 37 153:67
4 LKS Czarni Gorzyce 22 28 135:85
5 KS Bojanów 22 25 119:101
6 LKS Rój III Żory 22 23 122:98
7 MOSiR Łaziska Górne 22 20 101:119
8 LKS Pawłów 22 18 102:118
.
9 JKTS II Jastrzębie 22 25 115:105
10 MUKS Jedynka II Pszów 22 23 119:101
11 KS Bojanów II 22 19 105:115
12 KS Stal Kuźnia Raciborska 22 16 104:116
13 KS Wicher Wilchwy 22 16 84:136
14 KS Stal II Kuźnia Raciborska 22 11 76:144
15 UGKS Sokół II Zebrzydowice 22 9 62:158
16 MOSiR II Łaziska Górne 22 0 11:209

Najlepiej punktujący zawodnicy:
1 miejsce Rogalski Robert 45,5 pkt 
13 miejsce Chodura Dariusz 33,5 pkt 
20 miejsce Kopiec Ireneusz 30,5 pkt 
31 miejsce Łosiński Wojciech 24,5 pkt 
43 miejsce Giza Wojciech 21 pkt 
51 miejsce Koliński Witold 16,5 pkt 
53 miejsce Król Łukasz 16,5 pkt 
56 miejsce Król Janusz 14,5 pkt 
69 miejsce Matuszek Jacek 7 pkt 
83 miejsce Szop Jakub 3 pkt 
90 miejsce Jankowski Jonasz 1,5 pkt 

 

I kolejka - 23.09.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów II - 8:2 
MUKS Jedynka II Pszów - JKTS II Jastrzębie - 8:2 
KS Bojanów - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 9:1 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MOSiR I Łaziska Górne - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 4:6 
MKS Sokół II Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 8:2 
KS Wicher Wilchwy - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 6:4 
MOSiR II Łaziska Górne - LKS Rój III Żory - 1:9 

II kolejka - 30.09.2010 
JKTS II Jastrzębie - KS Wicher Wilchwy - 5:5 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - MOSiR II Łaziska Górne - 7:3 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5 

MOSiR Łaziska Górne - LKS Rój III Żory - 5:5 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Bojanów - 3:7 
LKS Czarni Gorzyce - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4 
LKS Pawłów - MKS Sokół II Orzesze - 1:9 
KS Bojanów II - KS Stal Kuźnia Raciborska - 6:4 

III kolejka - 07.10.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MOSiR Łaziska Górne - 8:2 
KS Bojanów - JKTS II Jastrzębie - 10:0 w.o. (w meczu 7:3) 
LKS Rój III Żory - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 0:10 
MKS Sokół II Orzesze - KS Bojanów II - 7:3 
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Pawłów - 6:4 
KS Wicher Wilchwy - LKS Czarni Gorzyce - 0:10 
MOSiR II Łaziska Górne - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 2:8 

IV kolejka - 14.10.2010 
JKTS II Jastrzębie - MOSiR II Łaziska Górne - 9:1 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2 
MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 8:2 

KS Stal II Kuźnia Raciborska - LKS Rój III Żory - 3:7 
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów - 6:4 
LKS Pawłów - KS Wicher Wilchwy - 8:2 
KS Bojanów II - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MKS Sokół II Orzesze - 3:7 

V kolejka - 21.10.2010 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 3:7 
LKS Rój III Żory - JKTS II Jastrzębie - 10:0 
MKS Sokół II Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 3:7 
KS Wicher Wilchwy - KS Bojanów II - 6:4 
KS Bojanów - LKS Pawłów - 6:4 
MOSiR II Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce - 0:10 

VI kolejka - 28.10.2010 
JKTS II Jastrzębie - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 10:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4 

MOSiR Łaziska Górne - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 9:1 
LKS Czarni Gorzyce - LKS Rój III Żory - 7:3 
LKS Pawłów - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 
KS Bojanów II - KS Bojanów - 7:3 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Wicher Wilchwy - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MKS Sokół II Orzesze - 2:8 

VII kolejka - 04 i 08.11.2010 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 3:7 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - JKTS II Jastrzębie - 4:6 
KS Wicher Wilchwy - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:8 
MKS Sokół II Orzesze - MOSiR Łaziska Górne - 9:1 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5 
KS Bojanów - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 3:7 
MOSiR II Łaziska Górne - KS Bojanów II - 0:10 
LKS Rój III Żory - LKS Pawłów - 3:7 

VIII kolejka - 18.11.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów - 9:1 
MOSiR Łaziska Górne - JKTS II Jastrzębie - 6:4 
LKS Pawłów - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 7:3 
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 9:1 
KS Bojanów II - LKS Rój III Żory - 3:7 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Wicher Wilchwy - 7:3 
MKS Sokół II Orzesze - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2 

IX kolejka - 25.11.2010 
JKTS II Jastrzębie - LKS Czarni Gorzyce - 1:9 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Bojanów II - 3:7 
MOSiR II Łaziska Górne - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9 

MUKS Jedynka II Pszów - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
KS Wicher Wilchwy - MKS Sokół II Orzesze - 0:10 
KS Bojanów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2 
LKS Rój III Żory - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 3:7 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 3:7 

X kolejka - 02.12.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Rój III Żory - 6:4 
LKS Pawłów - JKTS II Jastrzębie - 3:7 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 10:0 
MOSiR Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce - 2:8 
KS Bojanów II - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 7:3 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 
MKS Sokół II Orzesze - KS Bojanów - 9:1 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Wicher Wilchwy - 5:5 

XI kolejka - 16.12.2010 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - 0:10 
JKTS II Jastrzębie - KS Bojanów II - 7:3 
KS Wicher Wilchwy - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
KS Bojanów - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5 
MOSiR II Łaziska Górne - MKS Sokół II Orzesze - 0:10 
LKS Rój III Żory - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 0:10 
LKS Czarni Gorzyce - LKS Pawłów - 6:4 

XII kolejka - 06.01.2011 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 10:0 (09.12) 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - JKTS II Jastrzębie - 9:1 
KS Stal Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 6:4 (17.01) 
MOSiR Łaziska Górne - LKS Pawłów - 4:6 
KS Bojanów II - LKS Czarni Gorzyce - 0:10 
MKS Sokół II Orzesze - LKS Rój III Żory - 10:0 
MUKS Jedynka II Pszów - MOSiR II Łaziska Górne - 9:1 
KS Wicher Wilchwy - KS Bojanów - 1:9 

XIII kolejka - 13.01.2011 
JKTS II Jastrzębie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - MKS Sokół II Orzesze - 0:10 

KS Bojanów - MOSiR Łaziska Górne - 7:3 
MOSiR II Łaziska Górne - KS Wicher Wilchwy - 0:10 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8 
LKS Pawłów - KS Bojanów II - 8:2 
LKS Rój III Żory - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2 
LKS Czarni Gorzyce - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 4:6 

XIV kolejka - 03.02.2011 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 5:5 
KS Stal Kuźnia Raciborska - JKTS II Jastrzębie - 3:7 
MUKS Jedynka II Pszów - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 7:3 
MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów II - 8:2 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Pawłów - 10:0 
MKS Sokół II Orzesze - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 9:1 
KS Wicher Wilchwy - LKS Rój III Żory - 0:10 
KS Bojanów - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 

XV kolejka - 10.02.2011 
JKTS II Jastrzębie - MKS Sokół II Orzesze - 3:7 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Wicher Wilchwy - 6:4 
LKS Pawłów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9 

MOSiR II Łaziska Górne - MOSiR Łaziska Górne - 0:10 
LKS Rój III Żory - KS Bojanów - 6:4 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7 
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal Kuźnia Raciborska - 7:3 
KS Bojanów II - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 2:8 

Runda rewanżowa 

XVI kolejka - 10.03.2011 
o miejsca 1-8 
MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 
MKS Sokół II Orzesze - LKS Pawłów - 7:3 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Bojanów - 9:1 
LKS Rój III Żory - LKS Czarni Gorzyce - 6:4 
o miejsca 9-16 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - JKTS II Jastrzębie - 2:8 
MOSiR II Łaziska Górne - MUKS Jedynka II Pszów - 0:10 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Bojanów II - 1:9 
KS Wicher Wilchwy - KS Stal Kuźnia Raciborska - 6:4 

XVII kolejka - 17.03.2011 
o miejsca 1-8 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Pawłów - 6:4 
MOSiR Łaziska Górne - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 0:10 
KS Bojanów - LKS Czarni Gorzyce - 6:4 
LKS Rój III Żory - MKS Sokół II Orzesze - 2:8 
o miejsca 9-16 
MOSiR II Łaziska Górne - JKTS II Jastrzębie - 0:10 
KS Bojanów II - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 4:6 
KS Wicher Wilchwy - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8 

XVIII kolejka - 24 i 28.03.2011 
o miejsca 1-8 
LKS Rój III Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 
LKS Pawłów - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 1:9 
LKS Czarni Gorzyce - MOSiR Łaziska Górne - 7:3 
KS Bojanów - MKS Sokół II Orzesze - 2:8 
o miejsca 9-16 
KS Wicher Wilchwy - JKTS II Jastrzębie - 6:4 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8 
KS Bojanów II - MOSiR II Łaziska Górne - 9:1 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 4:6 

XIX kolejka - 31.03.2011 
o miejsca 1-8 
KS Bojanów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 
MOSiR Łaziska Górne - MKS Sokół II Orzesze - 0:10 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Rój III Żory - 6:4 
LKS Pawłów - LKS Czarni Gorzyce - 5:5 
o miejsca 9-16 
JKTS II Jastrzębie - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 8:2 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7 
MOSiR II Łaziska Górne - KS Stal Kuźnia Raciborska - 0:10 
KS Bojanów II - KS Wicher Wilchwy - 8:2 

XX kolejka - 07.04.2011 
o miejsca 1-8 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 3:7 
LKS Pawłów - LKS Rój III Żory - 5:5 
MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów - 4:6 
LKS Czarni Gorzyce - MKS Sokół II Orzesze - 3:7 
o miejsca 9-16 
KS Bojanów II - JKTS II Jastrzębie - 2:8 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 5:5 
KS Wicher Wilchwy - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5 

XXI kolejka - 12 i 14.04.2011 
o miejsca 1-8 
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:8 
LKS Pawłów - KS Bojanów - 4:6 
LKS Rój III Żory - MOSiR Łaziska Górne - 5:5 
MKS Sokół II Orzesze - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 8:2 
o miejsca 9-16 
JKTS II Jastrzębie - KS Stal Kuźnia Raciborska - 6:4 
KS Wicher Wilchwy - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 4:6 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - MOSiR II Łaziska Górne - 10:0 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów II - 5:5 

XXII kolejka - 28.04.2011 
o miejsca 1-8 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół II Orzesze - 3:7 
LKS Pawłów - MOSiR Łaziska Górne - 4:6 
KS Bojanów - LKS Rój III Żory - 7:3 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Czarni Gorzyce - 6:4 
o miejsca 9-16 
JKTS II Jastrzębie - MUKS Jedynka II Pszów - 8:2 
MOSiR II Łaziska Górne - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 1:9 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Wicher Wilchwy - 3:7 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów II - 8:2 

 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 16, wczoraj: 346
ogółem: 511 338

statystyki szczegółowe