UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2009/2010

Sezon 2009/2010 
Tenis stołowy - Liga Okręgowa (Śląsk - grupa III) 

 

1 KS Naprzód II Borucin 19 37 144:46
2 KS Ogniwo Rogoźna Żory 19 34 150:40
3 UGKS Sokół Zebrzydowice 19 30 131:59
4 MOSiR Łaziska Górne 19 22 106:84
5 LKS Czarni Gorzyce 19 19 105:85
6 KS Bojanów 19 16 77:113
7 LKS Rój III Żory 19 16 75:115
. ... ... ... ...
8 LKS Pawłów 19 20 96:94
9 MUKS Jedynka II Pszów 19 18 103:87
10 KS Stal Kuźnia Raciborska 19 18 88:102
11 KS Ogniwo Rogoźna II Żory 19 17 91:99
12 KS Wicher Wilchwy 19 11 71:119
13 KS Stal II Kuźnia Raciborska 19 7 49:141
14 KS Bojanów II 19 1 44:146


Najlepiej punktujący zawodnicy:
4 miejsce - Kopiec Ireneusz  38,5 pkt 
10 miejsce - Łosiński Wojciech 30,5 pkt 
19 miejsce - Koliński Witold 26 pkt 
22 miejsce - Giza Wojciech 24,5 pkt 
60 miejsce - Król Janusz 6 pkt 
60 miejsce - Król Łukasz 6 pkt 
81 miejsce - Szop Jakub 1,5 pkt 


I kolejka - 08.10.2009 
KS Wicher Wilchwy - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:8 

KS Bojanów - KS Bojanów II - 7:3 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7 
KS Naprzód II Borucin - LKS Czarni Gorzyce - 6:4 
LKS Rój III Żory - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
LKS Pawłów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 8:2 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 10:0 

II kolejka - 15.10.2009 
KS Naprzód II Borucin - UGKS Sokół Zebrzydowice - 7:3 
KS Wicher Wilchwy - KS Bojanów - 5:5 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 1:9 
LKS Rój III Żory - MUKS Jedynka II Pszów - 7:3 
LKS Pawłów - LKS Czarni Gorzyce - 3:7 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - MOSiR Łaziska Górne - 5:5 
KS Bojanów II - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 4:6 (04.11

III kolejka - 22.10.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Rój III Żory - 8:2 
MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów II - 9:1 
LKS Czarni Gorzyce - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 8:2 
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Pawłów - 5:5 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Naprzód II Borucin - 5:5 
KS Bojanów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Wicher Wilchwy - 7:3 

IV kolejka - 29.10.2009 
LKS Pawłów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:8 
KS Bojanów II - KS Wicher Wilchwy - 3:7 
KS Naprzód II Borucin - KS Bojanów - 7:3 
LKS Rój III Żory - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 0:10 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4 
MOSiR Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce - 6:4 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 7:3 

V kolejka - 05.11.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 7:3 
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów II - 7:3 
MUKS Jedynka II Pszów - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Pawłów - 6:4 
KS Bojanów - LKS Rój III Żory - 6:4 
KS Wicher Wilchwy - KS Stal Kuźnia Raciborska - 4:6 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Naprzód II Borucin - 0:10 

VI kolejka - 12.11.2009 
MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:8 
KS Bojanów II - KS Stal Kuźnia Raciborska - 3:7 
KS Naprzód II Borucin - KS Wicher Wilchwy - 9:1 
LKS Pawłów - KS Bojanów - 6:4 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 2:8 
LKS Czarni Gorzyce - MUKS Jedynka II Pszów - 5:5 
LKS Rój III Żory - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 6:4 

VII kolejka - 19 i 24.11.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 7:3 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów II - 9:1 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MOSiR Łaziska Górne - 9:1 
KS Wicher Wilchwy - LKS Rój III Żory - 6:4 
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Naprzód II Borucin - 2:8 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 1:9 
KS Bojanów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 6:4 

VIII kolejka - 26.11.2009 
MUKS Jedynka II Pszów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 
KS Bojanów II - KS Naprzód II Borucin - 1:9 
LKS Rój III Żory - KS Stal Kuźnia Raciborska - 7:3 
LKS Pawłów - KS Wicher Wilchwy - 7:3 
MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów - 8:2 
LKS Czarni Gorzyce - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 0:10 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 7:3 

IX kolejka - 10.12.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów II - 8:2 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - MUKS Jedynka II Pszów - 7:3 
KS Bojanów - LKS Czarni Gorzyce - 3:7 
KS Wicher Wilchwy - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 2:8 
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 7:3 
KS Naprzód II Borucin - LKS Rój III Żory - 9:1 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - MOSiR Łaziska Górne - 1:9 

X kolejka - 17.12.2009 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 5:5 
LKS Pawłów - KS Naprzód II Borucin - 3:7 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Stal Kuźnia Raciborska - 7:3 
MOSiR Łaziska Górne - KS Wicher Wilchwy - 5:5 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów - 4:6 
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 10:0 
KS Bojanów II - LKS Rój III Żory - 2:8 (28.12) 

XI kolejka - 07.01.2010 
KS Bojanów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Bojanów II - 0:10 
KS Wicher Wilchwy - LKS Czarni Gorzyce - 2:8 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MOSiR Łaziska Górne - 3:7 
KS Naprzód II Borucin - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 8:2 
LKS Rój III Żory - LKS Pawłów - 8:2 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8 

XII kolejka - 14.01.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 10:0 
KS Bojanów II - LKS Pawłów - 2:8 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - LKS Rój III Żory - 3:7 
MOSiR Łaziska Górne - KS Naprzód II Borucin - 3:7 
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal Kuźnia Raciborska - 9:1 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Wicher Wilchwy - 6:4 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Bojanów - 10:0 

XIII kolejka - 21.01.2010 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 8:2 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Bojanów II - 7:3 
MOSiR Łaziska Górne - LKS Pawłów - 10:0 
LKS Czarni Gorzyce - LKS Rój III Żory - 4:6 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Naprzód II Borucin - 2:8 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KS Wicher Wilchwy - 9:1 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Bojanów - 4:6 

Runda rewanżowa 

XIV kolejka - 04.02.2010 
o miejsca 1-7 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów - 8:2 
LKS Czarni Gorzyce - KS Naprzód II Borucin - 4:6 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Rój III Żory - 9:1 
MOSiR Łaziska Górne - pauzował 
o miejsca 8-14 
KS Wicher Wilchwy - LKS Pawłów - 5:5 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 1:9 
KS Bojanów II - MUKS Jedynka II Pszów - 1:9 
KS Stal Kuźnia Raciborska - pauzował 

XV kolejka - 11.02.2010 
o miejsca 1-7 
LKS Rój III Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 0:10 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - LKS Czarni Gorzyce - 7:3 
KS Bojanów - MOSiR Łaziska Górne - 5:5 
KS Naprzód II Borucin - pauzował 
o miejsca 8-14 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - KS Wicher Wilchwy - 7:3 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 9:1 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów II - 9:1 
LKS Pawłów - pauzował 

XVI kolejka - 04.03.2010 
o miejsca 1-7 
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6 
KS Bojanów - KS Naprzód II Borucin - 1:9 
MOSiR Łaziska Górne - LKS Rój III Żory - 9:1 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - pauzował 
o miejsca 8-14 
LKS Pawłów - KS Bojanów II - 6:4 
KS Wicher Wilchwy - MUKS Jedynka II Pszów - 3:7 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Stal Kuźnia Raciborska - 6:4 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - pauzował 

XVII kolejka - 11.03.2010 
o miejsca 1-7 
LKS Rój III Żory - KS Naprzód II Borucin - 1:9 
KS Bojanów - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 1:9 
LKS Czarni Gorzyce - MOSiR Łaziska Górne - 8:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzował 
o miejsca 8-14 
LKS Pawłów - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 8;2 
KS Bojanów II - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 2:8 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Wicher Wilchwy - 9:1 
MUKS Jedynka II Pszów - pauzował 

XVIII kolejka - 18.03.2010 
o miejsca 1-7 
KS Ogniwo Rogoźna Żory - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4 
LKS Rój III Żory - KS Bojanów - 2:8 
KS Naprzód II Borucin - MOSiR Łaziska Górne - 6:4 
LKS Czarni Gorzyce - pauzował 
o miejsca 8-14 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - KS Bojanów II - 5:5 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 7:3 
LKS Pawłów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 3:7 
KS Wicher Wilchwy - pauzował 

XIX kolejka - 25.03.2010 
o miejsca 1-7 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Naprzód II Borucin - 3:7 
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów - 7:3 
MOSiR Łaziska Górne - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 2:8 
LKS Rój III Żory - pauzował 
o miejsca 8-14 
KS Wicher Wilchwy - KS Bojanów II - 7:3 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Ogniwo Rogoźna II Żory - 6:4 
LKS Pawłów - MUKS Jedynka II Pszów - 6:4 
KS Stal II Kuźnia Raciborska - pauzował 

XX kolejka - 01.04.2010 
o miejsca 1-7 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MOSiR Łaziska Górne - 5:5 
LKS Rój III Żory - LKS Czarni Gorzyce - 7:3 
KS Naprzód II Borucin - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 7:3 
KS Bojanów - pauzował 
o miejsca 8-14 
KS Wicher Wilchwy - KS Stal II Kuźnia Raciborska - 7:3 
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 4:6 
KS Ogniwo Rogoźna II Żory - LKS Pawłów - 2:8 
KS Bojanów II - pauzował 

 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 346
ogółem: 511 344

statystyki szczegółowe