UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Sezon 2004/2005

Sezon 2004/2005
 Tenis stołowy - III liga mężczyzn (Śląsk - grupa III) 

 

1

KS Przyszłość Rogów

16

31

2

JKTS II Jastrzębie

16

27

3

MKS Sokół II Orzesze

16

22

4

MUKS Jedynka Pszów

16

20

5

Energetyk Rybnik

16

15

6

UGKS Sokół Zebrzydowice

16

14

 

 

 

 

7

SKS Fortuna Wyry

16

17

8

TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska

15

15

9

MKS Sokół Orzesze

16

12

10

LKS Pawłów

16

10

11

LKS Czarni Gorzyce

16

9

12

MOSM Tychy

16

2



I kolejka - 27.10.2040, godz. 18:00 
JKTS II Jastrzębie - SKS Fortuna Wyry - 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół Orzesze - 7:3
MOSM Tychy - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
KS Przyszłość Rogów - MUKS Jedynka Pszów - 7:3
MKS Sokół II Orzesze - Energetyk Rybnik - 7:3
LKS Pawłów - LKS Czarni Gorzyce - 3:7

II kolejka - 03.11.2004, godz. 18:00 
Energetyk Rybnik - JKTS II Jastrzębie - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
SKS Fortuna Wyry - LKS Pawłów - 8:2
MKS Sokół Orzesze - MKS Sokół II Orzesze - 1:9 
MOSM Tychy - KS Przyszłość Rogów - 0:10 

III kolejka - 10.11.2004, godz. 18:00 
JKTS II Jastrzębie - MKS Sokół Orzesze - 7:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - MOSM Tychy - 9:1
KS Przyszłość Rogów - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 8:2 
MKS Sokół II Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 6:4
LKS Pawłów - Energetyk Rybnik - 2:8
LKS Czarni Gorzyce - SKS Fortuna Wyry - 2:8

IV kolejka - 17.11.2004, godz. 18:00 
MUKS Jedynka Pszów - JKTS II Jastrzębie - 4:6
KS Przyszłość Rogów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - SKS Fortuna Wyry - 7:3
Energetyk Rybnik - LKS Czarni Gorzyce - 6:4
MKS Sokół Orzesze - LKS Pawłów - 4:6
MOSM Tychy - MKS Sokół II Orzesze - 0:10

V kolejka - 24.11.2004, godz. 18:00 
JKTS II Jastrzębie - MOSM Tychy - 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
MKS Sokół II Orzesze - KS Przyszłość Rogów - 2:8
LKS Pawłów - MUKS Jedynka Pszów - 2:8
LKS Czarni Gorzyce - MKS Sokół Orzesze - 6:4
SKS Fortuna Wyry - Energetyk Rybnik - 3:7

VI kolejka - 01.12.2004, godz. 18:00 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół II Orzesze - 4:6
KS Przyszłość Rogów - JKTS II Jastrzębie - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - Energetyk Rybnik - 5:5
MKS Sokół Orzesze - SKS Fortuna Wyry - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
MOSM Tychy - LKS Pawłów - 5:5

VII kolejka - 15.12.2004, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
MKS Sokół II Orzesze - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Pawłów - KS Przyszłość Rogów - 5:5
LKS Czarni Gorzyce - MOSM Tychy - 9:1
SKS Fortuna Wyry - MUKS Jedynka Pszów - 7:3
Energetyk Rybnik - MKS Sokół Orzesze - 7:3

VIII kolejka - 05.01.2005, godz. 18:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Pawłów - 9:1
MKS Sokół II Orzesze - JKTS II Jastrzębie - 4:6
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MKS Sokół Orzesze - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - Energetyk Rybnik - 6:4
MOSM Tychy - SKS Fortuna Wyry - 0:10
KS Przyszłość Rogów - LKS Czarni Gorzyce - 8:2

IX kolejka - 12.01.2005, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
LKS Pawłów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4
SKS Fortuna Wyry - KS Przyszłość Rogów - 1:9
Energetyk Rybnik - MOSM Tychy - 9:1
MKS Sokół Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 3:7

X kolejka - 09.02.2005, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - LKS Pawłów - 10:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - SKS Fortuna Wyry - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka Pszów - 2:8
MOSM Tychy - MKS Sokół Orzesze - 1:9
KS Przyszłość Rogów - Energetyk Rybnik - 7:3
MKS Sokół II Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 7:3

XI kolejka - 16.02.2005, godz. 18:00
LKS Czarni Gorzyce - JKTS II Jastrzębie - 0:10
Energetyk Rybnik - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
LKS Pawłów - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
SKS Fortuna Wyry - MKS Sokół II Orzesze - 0:10
MKS Sokół Orzesze - KS Przyszłość Rogów - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - MOSM Tychy - 10:0 

II runda 

XII kolejka - 02.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6 
JKTS Jastrzębie - MUKS Jedynka Pszów - 7:3 
MKS Sokół II Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 9:1
Energetyk Rybnik - KS Przyszłość Rogów - 2:8
o miejsca 7-12 
LKS Fortuna Wyry - MOSM Tychy - 9:1
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 6:4
MKS Sokół Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 7:3

XIII kolejka - 09.03.2005, godz. 18:00 
o miejsca 1-6
UGKS Sokół Zebrzydowice - JKTS Jastrzębie - 2:8
MUKS Jedynka Pszów - KS Przyszłość Rogów - 1:9
Energetyk Rybnik - MKS Sokół II Orzesze - 2:8
o miejsca 7-12
LKS Pawłów - LKS Fortuna Wyry - 6:4
MKS Sokół Orzesze - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 6:4
MOSM Tychy - LKS Czarni Gorzyce - 2:8 

XIV kolejka - 16.03.2005, godz. 18:00 
o miejsca 1-6 
JKTS Jastrzębie - MKS Sokół II Orzesze - 7:3 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Przyszłość Rogów - 1:9 
Energetyk Rybnik - MUKS Jedynka Pszów - 6:4 (21.03.2005) 
o miejsca 7-12 
LKS Fortuna Wyry - MKS Sokół Orzesze - 5:5 
LKS Czarni Gorzyce - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 4:6 
LKS Pawłów - MOSM Tychy - 9:1 

XV kolejka - 23.03.2005, godz. 18:00 
o miejsca 1-6 
JKTS Jastrzębie - Energetyk Rybnik - 8:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka Pszów - 2:8 
KS Przyszłość Rogów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4 
o miejsca 7-12 
LKS Fortuna Wyry - LKS Czarni Gorzyce - 8:2 
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MOSM Tychy - 10:0 
LKS Pawłów - MKS Sokół Orzesze - 4:6 

XVI kolejka - 30.03.2005, godz. 18:00 
o miejsca 1-6 
JKTS Jastrzębie - KS Przyszłość Rogów - 2:8 
UGKS Sokół Zebrzydowice - Energetyk Rybnik - 5:5 
MUKS Jedynka Pszów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4 
o miejsca 7-12 
LKS Fortuna Wyry - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 7:3 
LKS Czarni Gorzyce - LKS Pawłów - 5:5 
MKS Sokół Orzesze - MOSM Tychy - 10:0

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 27, wczoraj: 346
ogółem: 511 349

statystyki szczegółowe