Sezon 2004/2005
Tenis stołowy - III liga mężczyzn (Śląsk - grupa III)
1 |
KS Przyszłość Rogów |
16 |
31 |
2 |
JKTS II Jastrzębie |
16 |
27 |
3 |
MKS Sokół II Orzesze |
16 |
22 |
4 |
MUKS Jedynka Pszów |
16 |
20 |
5 |
Energetyk Rybnik |
16 |
15 |
6 |
UGKS Sokół Zebrzydowice |
16 |
14 |
|
|
|
|
7 |
SKS Fortuna Wyry |
16 |
17 |
8 |
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska |
15 |
15 |
9 |
MKS Sokół Orzesze |
16 |
12 |
10 |
LKS Pawłów |
16 |
10 |
11 |
LKS Czarni Gorzyce |
16 |
9 |
12 |
MOSM Tychy |
16 |
2 |
I kolejka - 27.10.2040, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - SKS Fortuna Wyry - 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół Orzesze - 7:3
MOSM Tychy - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
KS Przyszłość Rogów - MUKS Jedynka Pszów - 7:3
MKS Sokół II Orzesze - Energetyk Rybnik - 7:3
LKS Pawłów - LKS Czarni Gorzyce - 3:7
II kolejka - 03.11.2004, godz. 18:00
Energetyk Rybnik - JKTS II Jastrzębie - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
SKS Fortuna Wyry - LKS Pawłów - 8:2
MKS Sokół Orzesze - MKS Sokół II Orzesze - 1:9
MOSM Tychy - KS Przyszłość Rogów - 0:10
III kolejka - 10.11.2004, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - MKS Sokół Orzesze - 7:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - MOSM Tychy - 9:1
KS Przyszłość Rogów - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 8:2
MKS Sokół II Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 6:4
LKS Pawłów - Energetyk Rybnik - 2:8
LKS Czarni Gorzyce - SKS Fortuna Wyry - 2:8
IV kolejka - 17.11.2004, godz. 18:00
MUKS Jedynka Pszów - JKTS II Jastrzębie - 4:6
KS Przyszłość Rogów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - SKS Fortuna Wyry - 7:3
Energetyk Rybnik - LKS Czarni Gorzyce - 6:4
MKS Sokół Orzesze - LKS Pawłów - 4:6
MOSM Tychy - MKS Sokół II Orzesze - 0:10
V kolejka - 24.11.2004, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - MOSM Tychy - 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
MKS Sokół II Orzesze - KS Przyszłość Rogów - 2:8
LKS Pawłów - MUKS Jedynka Pszów - 2:8
LKS Czarni Gorzyce - MKS Sokół Orzesze - 6:4
SKS Fortuna Wyry - Energetyk Rybnik - 3:7
VI kolejka - 01.12.2004, godz. 18:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - MKS Sokół II Orzesze - 4:6
KS Przyszłość Rogów - JKTS II Jastrzębie - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - Energetyk Rybnik - 5:5
MKS Sokół Orzesze - SKS Fortuna Wyry - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
MOSM Tychy - LKS Pawłów - 5:5
VII kolejka - 15.12.2004, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
MKS Sokół II Orzesze - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Pawłów - KS Przyszłość Rogów - 5:5
LKS Czarni Gorzyce - MOSM Tychy - 9:1
SKS Fortuna Wyry - MUKS Jedynka Pszów - 7:3
Energetyk Rybnik - MKS Sokół Orzesze - 7:3
VIII kolejka - 05.01.2005, godz. 18:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Pawłów - 9:1
MKS Sokół II Orzesze - JKTS II Jastrzębie - 4:6
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MKS Sokół Orzesze - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - Energetyk Rybnik - 6:4
MOSM Tychy - SKS Fortuna Wyry - 0:10
KS Przyszłość Rogów - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
IX kolejka - 12.01.2005, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
LKS Pawłów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4
SKS Fortuna Wyry - KS Przyszłość Rogów - 1:9
Energetyk Rybnik - MOSM Tychy - 9:1
MKS Sokół Orzesze - MUKS Jedynka Pszów - 3:7
X kolejka - 09.02.2005, godz. 18:00
JKTS II Jastrzębie - LKS Pawłów - 10:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - SKS Fortuna Wyry - 7:3
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka Pszów - 2:8
MOSM Tychy - MKS Sokół Orzesze - 1:9
KS Przyszłość Rogów - Energetyk Rybnik - 7:3
MKS Sokół II Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
XI kolejka - 16.02.2005, godz. 18:00
LKS Czarni Gorzyce - JKTS II Jastrzębie - 0:10
Energetyk Rybnik - UGKS Sokół Zebrzydowice - 5:5
LKS Pawłów - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 5:5
SKS Fortuna Wyry - MKS Sokół II Orzesze - 0:10
MKS Sokół Orzesze - KS Przyszłość Rogów - 3:7
MUKS Jedynka Pszów - MOSM Tychy - 10:0
II runda
XII kolejka - 02.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6
JKTS Jastrzębie - MUKS Jedynka Pszów - 7:3
MKS Sokół II Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 9:1
Energetyk Rybnik - KS Przyszłość Rogów - 2:8
o miejsca 7-12
LKS Fortuna Wyry - MOSM Tychy - 9:1
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów - 6:4
MKS Sokół Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
XIII kolejka - 09.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6
UGKS Sokół Zebrzydowice - JKTS Jastrzębie - 2:8
MUKS Jedynka Pszów - KS Przyszłość Rogów - 1:9
Energetyk Rybnik - MKS Sokół II Orzesze - 2:8
o miejsca 7-12
LKS Pawłów - LKS Fortuna Wyry - 6:4
MKS Sokół Orzesze - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 6:4
MOSM Tychy - LKS Czarni Gorzyce - 2:8
XIV kolejka - 16.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6
JKTS Jastrzębie - MKS Sokół II Orzesze - 7:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Przyszłość Rogów - 1:9
Energetyk Rybnik - MUKS Jedynka Pszów - 6:4 (21.03.2005)
o miejsca 7-12
LKS Fortuna Wyry - MKS Sokół Orzesze - 5:5
LKS Czarni Gorzyce - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 4:6
LKS Pawłów - MOSM Tychy - 9:1
XV kolejka - 23.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6
JKTS Jastrzębie - Energetyk Rybnik - 8:2
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka Pszów - 2:8
KS Przyszłość Rogów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4
o miejsca 7-12
LKS Fortuna Wyry - LKS Czarni Gorzyce - 8:2
TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - MOSM Tychy - 10:0
LKS Pawłów - MKS Sokół Orzesze - 4:6
XVI kolejka - 30.03.2005, godz. 18:00
o miejsca 1-6
JKTS Jastrzębie - KS Przyszłość Rogów - 2:8
UGKS Sokół Zebrzydowice - Energetyk Rybnik - 5:5
MUKS Jedynka Pszów - MKS Sokół II Orzesze - 6:4
o miejsca 7-12
LKS Fortuna Wyry - TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska - 7:3
LKS Czarni Gorzyce - LKS Pawłów - 5:5
MKS Sokół Orzesze - MOSM Tychy - 10:0
dzisiaj: 29, wczoraj: 64
ogółem: 724 612
statystyki szczegółowe