UGKS "Sokół" Zebrzydowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam na oficjalnej stronie UGKS Sokó? Zebrzydowice
  •        

Liga okręgowa terminarz

I kolejka - 07-09.10.2015
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska - 6:4
KS MOSiR Łaziska Górne - JKTS Jastrzębie - 5:5
UKTS Sokół IV Orzesze - UGKS Sokół Zebrzydowice - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - KS Bojanów - 1:9
KS II Bojanów - KS Naprzód III Borucin - 7:3
KS Martex Rybnik - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8
 
II kolejka - 14-16.10.2015
JKTS Jastrzębie - MUKS Jedynka II Pszów - 2:8
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
KS Naprzód III Borucin - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 1:9
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Martex Rybnik - 9:1
KS Bojanów - KS II Bojanów - 7:3
KS MOSiR Łaziska Górne - UKTS Sokół IV Orzesze - 2:8

III kolejka - 22-23.10.2015
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Bojanów - 4:6
UKTS Sokół IV Orzesze - JKTS Jastrzębie - 9:1
KS II Bojanów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:7
LKS Czarni Gorzyce - KS MOSiR Łaziska Górne - 3:7
KS Martex Rybnik - KS Naprzód III Borucin - 7:3
MUKS Jedynka II Pszów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5 
 
IV kolejka - 04-06.11.2015
UGKS Sokół Zebrzydowice - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 4:6
JKTS Jastrzębie - KS Stal Kuźnia Raciborska - 3:7
KS Naprzód III Borucin - MUKS Jedynka II Pszów - 0:10
KS Bojanów - KS Martex Rybnik - 10:0
KS MOSiR Łaziska Górne - KS II Bojanów - 7:3
UKTS Sokół IV Orzesze - LKS Czarni Gorzyce - 9:1

V kolejka - 12-13.11.2015
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS MOSiR Łaziska Górne - 7:3
LKS Czarni Gorzyce - JKTS Jastrzębie - 5:5
KS Martex Rybnik - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
KS II Bojanów - UKTS Sokół IV Orzesze - 2:8
MUKS Jedynka II Pszów - KS Bojanów - 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Naprzód III Borucin - 7:3
 
VI kolejka - 18-20.11.2015
JKTS Jastrzębie - KS Naprzód III Borucin - 7:3
UGKS Sokół Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów - 9:1
UKTS Sokół IV Orzesze - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 7:3
KS Bojanów - KS Stal Kuźnia Raciborska - 3:7
KS MOSiR Łaziska Górne - KS Martex Rybnik - 8:2
LKS Czarni Gorzyce - KS II Bojanów - 4:6

VII kolejka - 25-27.11.2015
UGKS Sokół II Zebrzydowice - LKS Czarni Gorzyce - 10:0
KS II Bojanów - JKTS Jastrzębie - 7:3
KS Stal Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół Zebrzydowice - 6:4
KS Martex Rybnik - UKTS Sokół IV Orzesze - 0:10
MUKS Jedynka II Pszów - KS MOSiR Łaziska Górne - 6:4
KS Naprzód III Borucin - KS Bojanów - 0:10
 
VIII kolejka - 02-04.12.2015
JKTS Jastrzębie - KS Bojanów - 1:9
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Naprzód III Borucin - 6:4
KS II Bojanów - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 1:9
KS MOSiR Łaziska Górne - KS Stal Kuźnia Raciborska - 2:8
UKTS Sokół IV Orzesze - MUKS Jedynka II Pszów - 4:6
LKS Czarni Gorzyce - KS Martex Rybnik - 4:6

IX kolejka - 09-11.12.2015
UGKS Sokół II Zebrzydowice - JKTS Jastrzębie - 8:2
KS Bojanów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 8:2 
KS Martex Rybnik - KS II Bojanów - 2:8
MUKS Jedynka II Pszów - LKS Czarni Gorzyce - 7:3
KS Stal Kuźnia Raciborska - UKTS Sokół IV Orzesze - 1:9
KS Naprzód III Borucin - KS MOSiR Łaziska Górne - 2:8

X kolejka - 16-18.12.2015
JKTS Jastrzębie - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Martex Rybnik - 10:0
KS MOSiR Łaziska Górne - KS Bojanów - 2:8
UKTS Sokół IV Orzesze - KS Naprzód III Borucin - 9:1
LKS Czarni Gorzyce - KS Stal Kuźnia Raciborska - 1:9
KS II Bojanów - MUKS Jedynka II Pszów - 1:9

XI kolejka - 13-15.01.2016
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS MOSiR Łaziska Górne - 10:0
KS Martex Rybnik - JKTS Jastrzębie - 5:5
MUKS Jedynka II Pszów - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 2:8
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS II Bojanów - 8:2
KS Naprzód III Borucin - LKS Czarni Gorzyce - 3:7
KS Bojanów - UKTS Sokół IV Orzesze - 3:7

Runda rewanżowa

XII kolejka - 03-05.02.2016
JKTS Jastrzębie - UGKS Sokół II Zebrzydowice - 1:9
KS Naprzód III Borucin - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:9
KS II Bojanów - KS Bojanów - 5:5
LKS Czarni Gorzyce - MUKS Jedynka II Pszów - 1:9
UKTS Sokół IV Orzesze - KS MOSiR Łaziska Górne - 10:0
KS Martex Rybnik - KS Stal Kuźnia Raciborska - 5:5
 
XIII kolejka - 11-12.02.2016
KS Bojanów - JKTS Jastrzębie - 10:0
KS MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół Zebrzydowice - 4:6
KS Martex Rybnik - UGKS Sokół II Zebrzydowice 
KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Czarni Gorzyce - 9:1
MUKS Jedynka II Pszów - KS Naprzód III Borucin - 10:0
UKTS Sokół IV Orzesze - KS II Bojanów
 
XIV kolejka - 02-04.03.2016
JKTS Jastrzębie - UKTS Sokół IV Orzesze
MUKS Jedynka II Pszów - UGKS Sokół Zebrzydowice
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół II Zebrzydowice 
KS II Bojanów - KS MOSiR Łaziska Górne 
KS Naprzód III Borucin - KS Stal Kuźnia Raciborska
KS Martex Rybnik - KS Bojanów 

XV kolejka - 09-11.03.2016
JKTS Jastrzębie - KS II Bojanów 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Stal Kuźnia Raciborska
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS Naprzód III Borucin 
KS Bojanów - LKS Czarni Gorzyce 
KS MOSiR Łaziska Górne - MUKS Jedynka II Pszów 
UKTS Sokół IV Orzesze - KS Martex Rybnik 
 
XVI kolejka - 16-17.03.2016
UGKS Sokół II Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice 
JKTS Jastrzębie - KS MOSiR Łaziska Górne 
KS II Bojanów - KS Martex Rybnik 
LKS Czarni Gorzyce - UKTS Sokół IV Orzesze
KS Bojanów - KS Naprzód III Borucin 
KS Stal Kuźnia Raciborska - MUKS Jedynka II Pszów 
 
XVII kolejka - 23-25.03.2016
JKTS Jastrzębie - KS Martex Rybnik 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Bojanów 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - MUKS Jedynka II Pszów 
KS II Bojanów - LKS Czarni Gorzyce 
KS Naprzód III Borucin - UKTS Sokół IV Orzesze 
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS MOSiR Łaziska Górne - 

XVIII kolejka - 30.03 - 01.04.2016
JKTS Jastrzębie - LKS Czarni Gorzyce 
UGKS Sokół Zebrzydowice - UKTS Sokół IV Orzesze 
KS Stal Kuźnia Raciborska - UGKS Sokół II Zebrzydowice 
KS Bojanów - MUKS Jedynka II Pszów 
KS Naprzód III Borucin - KS II Bojanów 
KS Martex Rybnik - KS MOSiR Łaziska Górne 
 
XIX kolejka - 07-08-04.12.2016
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS II Bojanów 
KS Naprzód III Borucin - JKTS Jastrzębie 
KS MOSiR Łaziska Górne - UGKS Sokół II Zebrzydowice  
MUKS Jedynka II Pszów - UKTS Sokół IV Orzesze
KS Stal Kuźnia Raciborska - KS Bojanów
KS Martex Rybnik - LKS Czarni Gorzyce 
 
XX kolejka - 14-15-04.12.2016
UGKS Sokół Zebrzydowice - JKTS Jastrzębie 
KS Bojanów - UGKS Sokół II Zebrzydowice 
MUKS Jedynka II Pszów - KS II Bojanów 
KS MOSiR Łaziska Górne - LKS Czarni Gorzyce
KS Naprzód III Borucin - KS Martex Rybnik 
UKTS Sokół IV Orzesze - KS Stal Kuźnia Raciborska 

XXI kolejka - 20-22.04.2016
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Martex Rybnik 
UGKS Sokół II Zebrzydowice - UKTS Sokół IV Orzesze
MUKS Jedynka II Pszów - JKTS Jastrzębie 
KS Bojanów - KS MOSiR Łaziska Górne 
KS II Bojanów - KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Czarni Gorzyce - KS Naprzód III Borucin 

XXII kolejka - 28-29.04.2016
UGKS Sokół II Zebrzydowice - KS II Bojanów 
KS Stal Kuźnia Raciborska - JKTS Jastrzębie 
LKS Czarni Gorzyce - UGKS Sokół Zebrzydowice 
KS MOSiR Łaziska Górne - KS Naprzód III Borucin  
MUKS Jedynka II Pszów - KS Martex Rybnik 
UKTS Sokół IV Orzesze - KS Bojanów 

Dziękujemy

 

Reklama

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 346
ogółem: 511 356

statystyki szczegółowe